Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy kell másik fogamzásgátlór...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell másik fogamzásgátlóra áttérni? Eltelt már 3 nap, így nem tudom rögtön a másikkal folytatni.

Figyelt kérdés

Eddig cypromixet szedtem(ethinylestradiol, cyproterone) most egy újat kaptam sensonette75(gestoden+ ethinylestradiol).

Vasárnap este már nem szedtem be, mert elfogyott, és ma mentem másikat feliratni, mert elvileg (1 hét múlva)vasárnap kellett volna megint elkezdenem...ehelyett újat kaptam, és most nem tudom, hogy akkor a menszim első napján vegyem be??? ami kb szerdán jön meg, vagyis az kb 3-4 nap szünet.

A tájékoztatóban az volt, hogy miután elfogyott az uccsó szem, a következő nap jöhet az új tabi, 7 napos szünet nélkül, de ez az én esetemben már lehetetlen...:S Ha a menszim 1. napján veszem be, akkor 1 hétig mással is kell védekezni??bár kb a menszim is majdnem 1 hét :P


2009. okt. 13. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
úgy kell áttérni hogy megtartod a 7 nap szünetet és folytatod a 8. napon az új gyógyszerrel.
2009. okt. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Először én is úgy gondoltam, csak a tájékoztató nagyon összezavart, és már komplikáltam :D de akkor jó :)
2009. okt. 13. 23:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Benne van a betegtájékoztatóban, hogy kell áttérni.
2009. okt. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!