Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A pasim nem akar óvszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nem akar óvszert használni, mert azt mondja hányingere van a gumiszagtól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót nem szedhetek, ezért azt mondta használjak valami hüvelykúpot vagy spermaölő készítményt minden alkalommal, de ehhez nem igazán fűlik a fogam. Nincs valami ötletetek?
2013. júl. 1. 20:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
87%
:D Tőled szerintem nem fogunk kapni " Terhes vagyok?" kérdést :D
2013. júl. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%
B*szki nem neki kell a szájába vennie... am ja: ízesített óvszer.
2013. júl. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Pain for Pleasure ***** válasza:
90%
A kotont nem szaglászni kell, hanem használni. Ez csak kifogás a részéről.
2013. júl. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
85%

Mert marhára érzi az illatát, mikor kb 80cm távolságban van tőle és többnyire nem is a levegőn, hanem benned... Ez kamu.

Aki azt írta, miért nem szedhet: van aki hajlamos a trombózisra, és ha fogamzásgátlót szed, kiyniffan, így már érted, miért nem szed?

A spermaölő készítmények és hüvelykúpok csak megszakítással ÉS naptármódszerrel EGYÜTT jók, de akkor sem a legjobbak. Használhatsz még női óvszert, vagy pesszáriumot.

De szerintem a gyümölcsös óvszer a legkézenfekvőbb. Nekem nagyon jó a szaglásom, mégsem szoktam a felhúzás után érezni semmi óvszer-szagot. :D

2013. júl. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
88%
Ötlet? Mondd meg neki hogy nincs szex, amíg nincs gumi! Mekkora kamu ez a gumiszag. Nem egy traktorgumit kell a farkára húznia.
2013. júl. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
83%

Csak hazudik a kis roh@dék.

Kérdezd meg tőle, hogy nem vagy te egy kicsit önző?

Én biztos hagynám a fenébe... mondd neki, hogy neked meg tőle van hányingered. :D

2013. júl. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
A csaj nem akar fogamzásgátlót, meg hasonlókat mert "nem füllik hozzá a foga" akkor ne költsenek már havi 3-szor annyit gumira, ami még kényelmetlen is,hadjukmár. Sok buta logikátlan önző nŐi válasz...
2013. júl. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Major Roxanne ***** válasza:
onmegtartoztatas nem fogamzasgatlas!!!!:) amugy, probaljatok masmilyet venni, probalgassatok ki tudja miket nem talaltak ki.:) sosem tudod meg,hogy igazat mond-e vagy sem.:D nezz korul hatha van valami gyumolcs illatu.:D isten tudja
2013. júl. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!