Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakítással,1hét erejéig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakítással,1hét erejéig sem biztonságos a pharmatex?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót használok,épp most fogyott el az utolsó szem (3 napja). Váltani szeretnék, de addig is tartok egy hónap szünetet. Ezalatt a 3 nap alatt óvszert használtunk, de, hülyén fog hangzani, nekem fájt vele, nagyon dörzsölt, pedig nem voltam száraz, nem szoktam az lenni.

Most megyünk nyaralni, ha 1 hétig a pharmatexet használnám úgy, hogy kiveszi mielőtt elmegy, úgy sem biztonságos? Az egyik barátnőm használ ilyet, ők 1 éve használják, és mikor elmegy a palija, akkor is benne marad, és még nem volt gond belőle.

Na? tapasztalatok?:S

19L


2013. júl. 1. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőmnek tavaly volt abortusza pharmatex mellett...


Én másik óvszert keresnék. A hagyományos piros durexnél volt nekem is ugyanez mint neked, pár percig bírtam csak az együttlétet, bár barátom addigra úgy lelankadt tőle, hogy amúgy sem ment volna tovább... próbáljátok ki szerintem a LifeStyles Skyn-t, az nagyon jó.:)

2013. júl. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A lyfestyle mindig is rossz volt. Most vettünk durexet, rake-et, és gyógyszertárban kaphatót is (annak nem tudom mi a neve), de amióta tabit szedtem, egyik sem jó, nem értem miért:S
2013. júl. 1. 22:49
 3/7 anonim ***** válasza:
6 évig használtuk így.
2013. júl. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
miért ne lenne biztonságos????? de tudni kell, h csakis megszakítással.
2013. júl. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Hülye vagy!
2013. júl. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztonságos! Nem is értem miért forgalmazzák azt a rakás sz**rt már bocsánat.

A megszakítás pedig nem védekezés!!! És nem megbízható!


Ha nem bírod a gumit és nem szedsz tabit, akkor ne szexelj, ennyi! Vagy most elviseled a gumit, vagy 9hónap múlva egy gyereket örökre. Döntsd el.

2013. júl. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azért mert mondjuk valaki rosszul van a tabitól, mert nem birja a hormonokat, a gumi meg sz.r. én úgy nem érzek semmit. ezért. légyszi ne szólj már bele a gyógyszergyárak munkájába, vagy netán te orvosi diplomával rendelkező egyén vagy?:D
2013. júl. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!