Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtettem bevenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem bevenni a tablettát, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Jasminelle fogamzásgátlót szedek már lassan egy éve, most történt először, hogy elfelejtettem bevenni a tablettát. A legutolsó darab maradt ki és csak másnap késő délután jutott eszembe. Ekkor elolvastam a betegtájékoztatót, hogy mi a teendőm. Úgy döntöttem, hogy nem is veszem be, hanem egy napot csúszni fog az egész szünet és úgy is jó lesz. Péntek este felejtettem el bevenni hétfőn délután meg is jött. A következőt mikor vegyem be? Az utolsó naphoz (csütörtökhöz) számított hét napra?? Lehet ebből valami baj? Terhesség?

Azóta voltunk együtt a párommal, de nem ment el bennem... ha ez lényeges, bár úgy tudom, hogy nem



#fogamzásgátló #elfelejtett jasminelle
2013. júl. 1. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
ne felejtsd el vazze
2013. júl. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kockázatokról és mellékhatásokról olvassad el a betegtájékoztatót, vagy kérdezzed megfele a háziorvosodat, nőgyógyászodat, vagy a patikust, ahol ilyet kapni lehet.
2013. júl. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat, tudtam h lehet rátok számítani. :)
2013. júl. 1. 23:07
 4/4 anonim ***** válasza:

6 napos szunetet tarts, ugy legalabb nem csuszik minden.

De igazabol mindegy.

Es igen, lehetsz terhes, mivel kihagytal egy szemet.

2013. júl. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!