Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van valaki aki nem lett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki aki nem lett terhes Pharmatex mellett?

Figyelt kérdés
Hormonális fog.gátlás trombózis miatt kilőve, spirál és óvszer kilőve. Maradt a Pharmatex. Van róla pozitív vélemény is vagy mindenki terhes lett mellette? :) (Van már egy lányom, nagyon nehezen jött össze)
2013. júl. 2. 15:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Úgyérted lett-e valaki terhes?
2013. júl. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem. Úgy értem ahogy írtam. Szinte csak olyat olvastam, aki terhes lett, ha nem kombinálta megszakítással.
2013. júl. 2. 15:24
 3/22 anonim ***** válasza:
Pesszárium?
2013. júl. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nőgyógyászom nem ajánlja
2013. júl. 2. 15:27
 5/22 anonim ***** válasza:

Én nem lettem terhes. Persze mindenre oda figyeltünk! A párom sem szappanozott előtte!

Persze, hogy csak azt hallod. Mindenki csak a rémtörténeteket és neg. tapasztalatokat fogja leírni, mert azon van mit beszélni. Ez megy a spirállal is. Szerintem is mki teherbe esett mellette, de csak azért mert ezt olvasni csak.

2013. júl. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz terhes lenni, akkor én sem ajánlom.

A spirál és az óvszer miért is lett kilőve?


Ja, egyébként az utcában van olyan 3 gyermekes anyuka, aki spirál mellett esett teherbe.

2013. júl. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Egyik fogamzásgátló sem nyújt 100%-os védelmet, még az óvszer sem.
2013. júl. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
A spirál azért, mert nagyon idegenkedek tőle, mert nem gátolja a terhesség létrejöttét csak a beágyazódást. Az óvszerre allergiás vagyok+a párom sem hajlandó, libidócsökkenést okoz.
2013. júl. 2. 15:38
 9/22 anonim válasza:
Én nem lettem terhes. A krém változatot használtam, de soha semmi probléma nem volt. Nem is csípett, szóval semmi negatív tapasztalatot nem szereztem. Mindegyik óvszerre allergiás vagy? Mert pl én a lifestyle-t nem bírom, utána nagyon éget belül, viszont a durextől semmi bajom.
2013. júl. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
Ja és akkori párom részéről sem történt különösebb óvintézkedés. Pl megszakítás...
2013. júl. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!