Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van valaki aki nem lett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki aki nem lett terhes Pharmatex mellett?

Figyelt kérdés
Hormonális fog.gátlás trombózis miatt kilőve, spirál és óvszer kilőve. Maradt a Pharmatex. Van róla pozitív vélemény is vagy mindenki terhes lett mellette? :) (Van már egy lányom, nagyon nehezen jött össze)
2013. júl. 2. 15:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én sem lettem terhes, elég hosszú ideje alkalmazzuk megszakítás nélkül.
2013. júl. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
nővérem harmadik pharmatexes védekezésnél lett terhes,a védőnő meg is "dicsérte" hogy az egyik legrosszabb védekezést választották így januárban keresztanya leszek
2013. júl. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
persze, h megdicsérte, mert a drága dokik %-ot kapnak a fogamzásgátlók után, tehát persze h leszólják a pharmatexet:D ahhh.. amúgy én teljes mértékben meg vagyok elégedve a pharmatex-szel, ez a legjobb, amit eddig használtam. inkább a tablettára mondanám, h a legrosszabb. na, az aztán tönkretett....
2013. júl. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
ok, az igaz, h mi megszakitjuk.
2013. júl. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
19:08,a védőnő semmilyen gyógyszert nem írt fel neki,csak annyit mondott hogy szedjen folsavat,nem is hiszem hogy aki a kismamákkal foglalkozik fogamzásgátlót írna fel szóval nincs benne semmi anyagi dolog, egyszerűen sok olyan kismamát ismer aki így lett terhes,mindig fel kell írni hogy védekeztek-e és ha igen akkor mivel,így nyilván csak tudja
2013. júl. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Mi 6 éve megszakítással alkalmazzuk.
2013. júl. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
azok a kismamák meg valószínűleg nem várták ki a 20perc hatóidőt, illetve nem szakították meg.
2013. júl. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
ezek szerint az összes nő aki a pharmatexre panaszkodik hülye volt,amúgy ha egy picit utána nézel láthatod hogy rengetegen szidják hogy nem nyújtott védelmet
2013. júl. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
23%
Allergiás vagy? Vagy a fszt! Számtalan különféle alapanyaga van! Nem az őskort éljük hogy csak latexből legyen! A párod kifogása is elég gyatra. Ott a megszakítás. Bár ahhoz elég hülyének tűntök!
2013. júl. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

A Pharmatex spermicid. A spermicidek pearl indexe kb. 25. Azaz 1 év alatt 100 nőből 25 nő esik teherbe mellettük.

Hát el lehet gondolkodni, hogy mennyire biztonságos.

Ha nem akarsz gyereket, akkor megszakítással együtt használd, úgy oké. De anélkül....

2013. júl. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!