Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Létezik, hogy esemény utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy esemény utáni tabletta ellenére terhes vagyok? Folyt.

Figyelt kérdés

1,5 hete feküdtem le a barátommal, védekeztünk, csak az óvszer elszakadt. Nem ment el, de az aktus után 10 órával a biztonság kedvéért 72 órás tablettát vettem be.

Ma kellett volna megjönnie, de semmi. Néhány napja hányingerem van, szurkál a hasam, és érzékenyebb a mellem. A gyógyszer mellékhatásai közül csak a fáradtságot éreztem pár órával a bevétele után. Holnap, vagy holnap után tesztelek, nagyon félek!

19 L


2013. júl. 4. 17:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, Escapelle-t vettem be.
2013. júl. 4. 17:23
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A késést okozhatja az esemény utáni is,sőt a tüneteket is!Ugyan is csúnyán felborítja a hormonháztartásod!

Ne parázz,mert annál rosszabb lesz!

A másik a hányinger,meg a társai nem 1,5 hét után jelentkeznek :) Úgy hogy szuszaaaa

2013. júl. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az esemény utáni egy nagyon durva hormon löket, mindent felborít.. lehetséges, hogy amiatt késik.. Ne pánikolj az csak tovább ront a dolgon.. próbálj megnyugodni.. ha el sem ment a barátod, gyógyszert is vettél be nagyon minimális az esélye, hogy baj van..:)
2013. júl. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

lehetsz terhes, de nagyon minimális az esélye.

Sokan félnek attól, hogy teherbe esnek, közbe meg akik gyereket szeretnének tudják, hogy nem is olyan egyszerű teherbe esni. A barátod nem ment el, vettél be későit is...nagyon minimális az esélye, h terhes vagy. Valószínűbb, hogy a tabletta kicsit bekavart és ezért késik.

2013. júl. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Escapelle-t vettem be sajnos én is. Rá 2 napra megjött. 1 bnőm viszont 1 hónappal később volt kénytelen bevenni ezt a gyógyszert, neki ugyanakkor jött meg, mint korábban.

Ne aggódj! Nem vagy terhes! A tüneteket szerintem beképzeled, mert izgulsz.

Semmi gond nem lesz és szerintem te már vígan szenvedsz :)

Majd írd meg azért, mi lett

2013. júl. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!