Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Segitséget szeretnék kérni....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kispeti77 kérdése:

Segitséget szeretnék kérni. Szeretkeztünk a barátnőmmel, és elszakadt az óvszer. De nem mentem el, és nem is voltam közel hozzá. Nem vettük észre, de az óvszer egy kisebb darabja benne maradt a hüvelyben, ami kijött a vizelettel. Többi lent?

Figyelt kérdés
Viszont barátnőm menstruációja 1 hete késik. Mit tegyünk?

2013. júl. 17. 21:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Terhes..Michelin gumibabát fog szűlni.
2013. júl. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
esetleg komoly tanács?:)
2013. júl. 17. 21:57
 3/15 anonim ***** válasza:
Terhességi teszt.
2013. júl. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Esetleg vehetnétek egy terhességi tesztet. Aztán ha +, akkor el kéne menni nőgyógyászhoz.

Kben meg ilyen esetben rögtön el kell menni nőgyógyászhoz és ad esemény utáni tablettát. És akkor nem csúszik be egy nem kívánt baba.

2013. júl. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Vegyetek terhességi tesztet.

Várjatok.

Menjen el nőgyógyászhoz.

2013. júl. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
17 éves, szülővel kell menni a nőgyógyászhoz?
2013. júl. 17. 22:01
 7/15 anonim ***** válasza:

Célszerű szülővel menni. De mindenekelőtt teszt.


Valószínűleg nem terhes, de ki tudja.

2013. júl. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Szerintem nem kell szülővel menni. Egy csomó ilyen korú csajt látok a nőgyógyásznál egyedül.
2013. júl. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
ugyanez volt velünk is egy fél hónapja a barátommal, csak nem maradt bennem semmi. Késett 3 hetet a menstruációm már majd megőrültem ez idő alatt 3 terhességi tesztet is csináltam, mindegyik negatív lett. Végül megjött. Vegyetek terhességi tesztet az majd megmondja hogy mi a helyzet. Ha pozitív akkor nőgyógyász és szülőket be kéne avatni a dologba.
2013. júl. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hogy jött volna ki vizelettel a hüvelyéből?..
2013. júl. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!