Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Imádkozzak, hogy ne legyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádkozzak, hogy ne legyek terhes? Esetleg tehetek valamit?

Figyelt kérdés

2 éve szedtem fogamzásgátlót, most abba kell hagynom az orvos utasítására, mert ciszták vannak a mellemben.

Viszont a 7 napos szünet alatt szexeltünk a párommal elég sokszor, és hát nem kezdek új levelet, szóval nem voltam védett a 7 napban.

Az orvos válasza: így járt.


Egészségügyis suliban tanulok, szóval elég tájékozott vagyok, de hátha valami elkerülte a figyelmem, segítsetek.. :( Ha most még terhes is leszek, az nagyon f sza lesz..


2013. júl. 18. 23:16
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
87%

"Egészségügyis suliban tanulok, szóval elég tájékozott vagyok"


Akkor minek dugtatok védekezés nélkül?

2013. júl. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
Nem tudsz valamit tenni :s 72 órás az gondolom késő... 21l
2013. júl. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:

Első: mi van?? A 7 napos szünetről beszélünk és akkor még fogalmam sem volt róla, hogy nem kezdhetek új levelet!


72 órás meg tilos ilyenkor.

2013. júl. 18. 23:19
 4/47 A kérdező kommentje:
Ma kellett volna elkezdenem az új levelet, ma voltam dokinál. Tegnap is szexelünk még..
2013. júl. 18. 23:19
 5/47 anonim ***** válasza:
De megszakítás se volt?
2013. júl. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:

Dehogy, minek lett volna?...

Nem gondoltam volna, hogy nem szedhetem tovább

2013. júl. 18. 23:21
 7/47 anonim ***** válasza:
ebben az esetben szorgalmasan mormold a Mi atyánkat...
2013. júl. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
Na most várjál úgy van ugye hogy 21 napig szeded utána 7 napig nem és mikor kell közbe megjönnie? Én úgy tudtam, hogy a 7napos szünet alatt is védenie kell.
2013. júl. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:

Igen, így van, de ha nem kezdek új levelet, akkor megérhet egy pete akár már holnap, és mivel a sperma több napig életképes, ezért simán teherbe eshetek...


Szóval csak akkor véd a szünetben, ha utána új levelet kezdünk el.

2013. júl. 18. 23:25
 10/47 anonim ***** válasza:
69%
Te egészségügy szégyene! Én is egészségügybe tanulok és én is fogamzásgátlót szedek és mivel néha nem árt abbahagyni kicsit én is voltam így ,hogy 7 naposba szexeltem és ettől nem leszel terhes mert még az alatt véd és nem kell parázni.Mikor máskor 7 napos szünet van akkor se kell védekezni mivel véd z alatt is az,hogy mostantól nem szeded más dolog akkor mostantól védekezz.
2013. júl. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!