Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tapasztalatok a megszakításos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok a megszakításos védekezésről?

Figyelt kérdés
2013. júl. 20. 23:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Nekem eddig bevált! Amikor vemhesek lettek, mindig megszakítottam velük a kapcsolatot.
2013. júl. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
egyátalán nem védekezés mert nem biztonságos
2013. júl. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
xD
2013. júl. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
értelmes válaszokat ha lehet...
2013. júl. 20. 23:12
 5/14 anonim ***** válasza:
50%

A megszakításos védekezés már 100 évvel ezelőtt sem volt védekezés.

Most sem az.

2013. júl. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ahhoz ismerni kell a lánynak magát és a párját, összeszokott pároknál megy, N
2013. júl. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

jó darabig mi is így védekeztünk, napi többször is, nem lettem terhes, de nem ajánlom senkinek, mert nekem pl. elég rendszertelen a ciklusom, és volt idegeskedés rendesen, mikor nem jött meg időre.

nem vagyok tájékozatlan, tudom, hogy az előváladékban is lehetnek spermiumok, és aki ránéznek-és-terhes-lesz típus, annál be is csúszhat egy terhesség. úgy tűnik, én nem ilyen vagyok, lehet, hogy a hátrahajló méhemnek is köszönhetem, hogy nem lett baj.

nálunk az óvszer nem csak az érzés miatt nem volt opció, hanem főleg azért, mert a barátom egyszerűen lelankadt tőle.


nemrég elkezdtem fogamzásgátlót szedni, és nem bántam meg, a barátomnak is sokkal jobb így, hogy nem kell a végén kivennie.


21L

2013. júl. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat!
2013. júl. 20. 23:19
 9/14 anonim ***** válasza:
67%

Nem pár ember véleményére kell hallgatni egy fórumon.

A fogamzásgátló módszerek hatásosságáról már csináltak megbízható felmérést, amiben nem 5 embert, hanem több ezret vizsgáltak.

A megszakítás parl indexe pedig 25. Azaz egy év alatt 10 nőből 25 esik teherbe. Ez borzasztóan nagy szám.

Ha semmiképpen nem akarsz gyereket, akkor ne ezt a módszert válaszd, hanem vmi olyat, ami megbízható.

2013. júl. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

100 nőből*

Tehát egy év alatt 25% a esély a terhességre.

2013. júl. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!