Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehet a probléma?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
3 napja fejeztem be az első levél fogamzásgátló tabletta szedését.Elméletileg a 3-4 napban kellene,hogy mentstruáljak,de ehelyett csak barna folyásom van.Ma(3.napon) jelentkezett és nem tudom,hogy mi lehet a baj.Mivel ez az első levél gyógyszerem,igy alkalmaztunk a barátommal kiegészitő védekezést.Sajnos viszont egyetlen egy alkalommal nem,kb egy hete történt az eset.A tablettát rendszeresen szedtem.Attól félek,hogy ez a barnázás a beágyazódás jele.Mennyi erre az esély?

2013. júl. 21. 01:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Jaj, jaj, jaaaj...


Tájékoztató?

Mit szedsz?

1 hete volt? Azaz a második héten?


Na, mit ír a papír? Mikortól véd?

Menzesz első napjától szedve az első tablettától, egyébként pedig 1 hét után, nem?


Akkor?


Barna folyás...

Senki nem mondta, hogy ilyesmi előfordulhat?

Ott a mellékhatások között!

Egyébként is a megvonásos vérzés (általában) mennyiségileg kevesebb, mint a rendes menstruáció.

Igen, lehet ENNYIRE kevesebb is!

2013. júl. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy vajdasági magyar vagyok és betegtájékoztató pedig szerb nyelven van.Jeanint szedek és a menstruáció első napjától kezdtem el szedni és elméletileg véd az első naptól,de több embertől hallottam,hogy első hónapban minden fogamzásgátlónál ajánlott a kiegészítő védekezés.Lényeg a lényeg,mindent megkérdeztem a nőgyógyásztól,de ilyesmiről nem esett szó.Mivel most kezdtem el szedni,nem vagyok tapasztalt ezen a téren és ezért félek.Nagyon nem szeretnék terhes lenni.
2013. júl. 21. 14:21
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként ha ez számít valamit,akkor nekem normális esetben sem tart a vérzés 3 naptól tovább.
2013. júl. 21. 14:23
 4/5 anonim ***** válasza:

"nekem normális esetben sem tart a vérzés 3 naptól tovább"


Számít. Meg is kaptad hát a választ.


DE

ha ennyire nem bízol a tablettában, akkor miért nem bírtad ki az egy hónapot? Hmm?

2013. júl. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ki az a ..... aki bevesz olyan tabit, aminek nem ismeri a betegtájékoztatóját? Utána meg minket kérdez O.o Ennek mi értelme van? ha te nem tudod elolvasni, mi honnan tudnánk. :D

Emellett mi is csak más tabik betegtájékoztatóiról tudunk információkat szerezni, azt meg te is el tudod olvasni!

2013. júl. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!