Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőm fogamzásgátlóját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm fogamzásgátlóját szedtem 1 hétig. Ebből lehet problémám?

Figyelt kérdés
1 hétig lementünk a Balatonra a barátnőimmel és én otthon felejtettem a fogamzásgátlómat. Az egyik barátnőmtől elkértem egy levelet és abból szedtem be 1 heti adagot. A gond az, hogy nem ugyanazt a gyógyszert szedjük. Most már a sajátomat szedem tovább.
2013. júl. 23. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát te nem vagy normális... xD Nagyon remélem, hogy ez kamu, ennyire buta emberek nem szívhatják ugyanazt a levegőt, amit én...
2013. júl. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
És addig a barátnőd mit szedett? Ecstasy-t? :D
2013. júl. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Miért szedett volna? 1 dobozban 3 hónapnyi (3 levél) gyógyszer van.
2013. júl. 23. 22:23
 4/11 anonim ***** válasza:
hülyébb már nem leszel,ez mondjuk biztos!
2013. júl. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez eszméletlen. Oké, hogy az emberek tudatlanok, meg minden, de azért ez sok. Kapkodjátok ész nélkül a bogyókat, fogadni mernék, hogy még a betegtájékoztatót sem olvastad el, mer' minek az, kit érdekel, hogy mit csinálok a szervezetemmel, a lényeg, hogy azt mondták az okosok, hogy ettől nem leszek terhes (félreértés ne essék, én is szedtem fogamzásgátlót, nem ezzel van bajom, hanem a tömény tudatlansággal...) Van fogalmad róla, hogy mit is csinál veled az a bogyó, amitől nem leszel terhes...? Persze, hogy nincs. De annyi eszed azért lehetne, hogy valószínűleg nem véletlenül orvos írja fel azt a sz_rt, előzetes vizsgálatokat (vérvétel, kenet, stb.) végezve, hogy a TE szervezeted számára legmegfelelőbb hormonmennyiséget juttasd magadba ész nélkül... igen, lehet problémád, hiszen teljesen felborítottad a hormonháztartásodat. Nem vagyok nődoki, szóval nem fogok itt lehetséges tüneteket meg következményeket sorolni, de azt megsúgom, hogy a legkisebb problémád az lesz, ha nem jön meg...
2013. júl. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Te hány éves vagy?

hormontartalmú gyógyszert szedsz TE szerencsétlen!

ez nem vicc és nem játék!!

inkább mond meg az orvosodnak, ja de úgy menjél, hogy tudjad már mi a szart szedtél be!! N

2013. júl. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Barátnőd mért vitt 3 levelet egy heti nyaraláshoz? És hogy juthatott eszetekbe ez a hülyeség?
2013. júl. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én is mindig magamnál hordom az egész dobozt, hiszen abban benne van a betegtájékoztató is, hogyha bármi probléma lenne. Amúgy nem kell kioktatni, mert attól, hogy nem írtam le, attól még tudom a sajátom és a barátnőm fogamzásgátlójának nevét is. ;)
2013. júl. 24. 14:27
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát jó sok eszed van. Először is egyáltalán nem voltál védve azon a héten, és valószínüleg még pár hétig nem is leszel. Nem viccből mondják az orvosok sem, hogy ha gyógyszerváltás van, csak kiegészítő fog.gátlót is kell használnod, hogy hozzászokjon a szervezeted. Ezzel rohadtul nem tettél jót, mert megpróbált a szervezeted alkalmazkodni hirtelen a másikhoz, aztán vissza a tiédhez.

Sürgősen menny orvoshoz, mert ez egy kib*szott nagy felelőtlenség volt:)

Arra én is kiváncsi lennék, hogy hány éves vagy, ha ennyi eszed van csak...

2013. júl. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

*Menj.* ;)

Amúgy 16.

2013. júl. 24. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!