Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 18 éves lánynak állandó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lánynak állandó partner mellett melyik fogamzásgátlási módszer a leginkább megfelelő?

Figyelt kérdés
Egy fiúval voltam eddig, óvszerrel védekezünk. A fogamzásgátlótól félek.

2013. júl. 25. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok fele létezik de hogy melyik a legmegfrlelobb számodra azt csak Te tudod és érzed! En fogamzásgátlót szedek elégedett vagyok vele! Persze ez is csak akkor jo ha nem felejted el es nem jelentkezik mindig pecsetelo vérzés! Van a spirál hormonalis es hormon mentes de azt szülés után rakjak csak fel úgy tudom! Van a huvely gyűrű az is hormonalis, felrakod 2 napig fennt van, leveszed akkor 7nap szunet ekkor jelentkezik a megvonasos vérzés! Van gél ami helyileg öli a spermakat de ennek terhességi indexe relativ magas, ovszer, fogamzasgatlo injekcio 3illetve 6honapos de ennek igen magas a rizikó faktora kesobbi terhességnel a vetelesre illetve hogy nehezen fogan meg a baba! Menj el nőgyógyászhoz es konzultalj vele ő mit ajánl! Sajnos mi nem tudhatjuk Neked mi a megfelelő!
2013. júl. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21napig a huvely gyűrű Bocsánat el írtam
2013. júl. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az állandó mit jelent?

Heti vagy havi hány alkalommal vagytok együtt?

2013. júl. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon változó, van, hogy heti 4-6-szor, de van, hogy 2-3 hétig egyáltalán nem.
2013. júl. 25. 20:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ritkán találkoztok, meg lehet próbálni a pesszáriumot, zselével. Sajnos nem a legmegbízhatóbb, de elég jó eszköz, és hormonmentes.
2013. júl. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!