Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandó veszekedés mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandó veszekedés mellett van jövője egy kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

A párommal 9 hónapja vagyunk együtt,én 21 ő 26 éves . Nehezen indult be a kapcsolatunk, de nagyon megszerettük egymást, viszont nagyon sokszor veszekedünk, kisebb nagyobb dolgokon. Ami a leginkább zavaró mindkettőnk számára, hogy nem bízik meg bennem, alaptalanul féltékeny mindenkire, már már betegesen gyanusítgat. Próbáltam eloszlatni a félelmeit azzal, hogy még többet találkozzunk, és jobban kimutassam azt, hogy szeretem, de minden ellenére is bizonytalan. Sajnos ez rengeteg veszekedést szül, ami mostanra már mindkettőnket kifárasztott. Nem tudom, mitévő legyek, nagyon szeretem Őt, és érzem, hogy ő is engem, nem szeretném őt elengedni, milyen megoldásokat tudtok tanácsolni, hogy kezeljük a konfliktusokat?


Előre is köszönöm


2013. máj. 5. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A veszekedés még hagyján..de ez a beteges féltékenység az én tapasztalataim szerint nem múlik el sajnos ./
2013. máj. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Van jövője szerintem. Sokkal inkább, mint egy olyan kapcsolatnak, ahol semmi veszekedés, mert az egyik fél állandóan bólogat és nincs véleménye.

A féltékenység alapja önbizalomhiány és birtoklási vágy is lehet. Ki kéne derülnie, hogy melyikről van szó. Az önbizalmát tudod erősíteni, ha dicséred dolgokban. Ha inkább birtoklási vágy (vagyis olyanok is vannak, hogy pl. megszabja, mit vegyél fel), akkor hosszú távon ez nagyobb probléma.


Hozzáteszem, hogy a tesómék is sokszor veszekednek, ők mondjuk három éve házasok. El is mentek párterápiára. A doki azt mondta, hogy csináljanak több közös programot, aminek közös eredménye van, pl. Főzzenek. :D a tesómék azóta kétnaponta csinálnak valami jó kaját.

2013. máj. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én semmiképp sem szeretném "feladni", és bár nem csak a féltékenykedés miatt veszekedünk állandóan, elsősorban ez az oka, és én úgy gondolom a többi is ebből fakad sokszor.


A barátom azt mondja, ha törlöm magam a közösségi oldalakról, elmúlik a féltékenykedése.. szerintetek ez tényleg segíthet?

2013. máj. 5. 14:12
 4/12 anonim ***** válasza:
Nincs, és az ilyen az nem is kapcsolat, csak egy eröltetett menetnek nevezett förtelem.
2013. máj. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hidd el,hogy nem fog elmúlni.

Ugyanezt csinálta az exem,szinte már a barátnőimre is féltékeny volt...és a végén már azt is a fejemhez vágta ha elmegyek bulizni nélküle akkor szakít.

Ezek nem normális dolgok,neked pedig nem kell behódolnod,ezzel nem fog megoldódni a probléma.

2013. máj. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló vagyok.

Ha azzal zsarol, hogy töröld le magad közösségi oldalakról, hát ez esetben a válaszom eleje érvénytelen.

2013. máj. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"A barátom azt mondja, ha törlöm magam a közösségi oldalakról, elmúlik a féltékenykedése.. szerintetek ez tényleg segíthet?"


Kamuzik, hazudozik és zsarol. Kivágnám mint macskát sz.rni az ilyen embert még a környezetemből is.Nem hogy magam mellett tartanám-ahogy te teszed.

2013. máj. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azt nem mondanám, hogy zsarol, beszélgettünk, és azt mondta, úgy érzi, attól jobb lenne (mikor nálunk van, ő is be tud lépni a profilomba, és látja, ha ír nekem egy fiú pl)
2013. máj. 5. 14:19
 9/12 anonim ***** válasza:
Ő is be tud lépni a profilodba? na ez még egy nem normális dolog szerintem. Teljes hiánya a bizalomnak...
2013. máj. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdező a finom célzás is már zsarolás, csak "szép" köntösbe van bujtatva. A lényege ugyan az.
2013. máj. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!