Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pár hete kezdtem el fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hete kezdtem el fogamzásgátlót szedni. Nemsokára elfogy a 21 szem, és utána következik a 7 gyógyszermentes nap, amikor meg kéne jönnie a vérzésnek. Ez hányadik napon szokott megjönni?

Figyelt kérdés

és ha úgy jön meg, hogy még tartani fog a vérzés, de már újra be kell venni a gyógyszert (8. napon), utána attól el is múlik majd?

nyaralás miatt lenne fontos, hogy kb. hány napos menstruációra számíthatok majd. nem merem így első körben egyben szedni a két levelet, mert írja a tájékoztató, hogy ezzel lehet késleltetni/eltolni. csak félek, hogy ezzel bekavarnék nagyon a hormonrendszerembe, és köztes vérzésem lenne, vagy hasonló.

vannak ezzel kapcsolatban tapasztalataitok? (lindynette 20at szedek)

22L


2013. júl. 26. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
változó.. senki nem fogja neked megmondani h neked mikor fog megjönni.. lehet az első és lehet a hetedik nap is..
2013. júl. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem azt kérdeztem, hogy nekem pontosan mikor fog megjönni, hanem hogy általában mikor szokott. bár a fontosabb kérdés inkább az, hogy ha megjön pl. a 6. napon, és 8.napon elkezdem szedni újra a gyógyszert, annak a hormontartalmától el szokott-e múlni, vagy nincs rá hatással.
2013. júl. 26. 17:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Általában 3-4. nap ,de ez mindenkinél más igazából. Azt, hogy elmúlik -e a vérzés, ha beveszed a gyógyszert, azt nem tudom., de alapból jóval kevesebb lesz a vérzés mennyisége a gyógyszer miatt. Nekem pl. elég erős volt mindig, most meg alig van valami, nyugodtan el tudok menni bárhova.

Szerintem szedd rendesen, a szünetet betartva így 1. körben. :)

2013. júl. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ! :)
2013. júl. 26. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!