Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abbahagyjam a tabletta szedésé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abbahagyjam a tabletta szedését, vagy ne? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan 2 éve hogy fogamzásgátlót szedek (Dienille). Pár hónapja eldöntöttük a párommal, hogy befejezem, vagy legalábbis leállok vele, és megnézzük hogy tényleg vannak-e tüneteim.

Ugyanis, fokozatosan romlott a nemi életünk, amire azelőtt nem volt panasz. Hamar felkapom a vizet utólag visszagondolva semmiségeken, pedig korábban türelmes voltam. Hisztis is szoktam lenni, pityergek semmiségeken, hamar eltörik a mécses. Van mikor tiszta házi sárkány vagyok, nem ismerek magamra. Vékony voltam és híztam 6 kg-t. Sokszor vagyok levert, fáradt, de okot nem látok rá.

De, a családi életem nincs rendben és pont 2 éve kezdődtek a bajok. Nem ecsetelem most, a lényeg, hogy fiatal vagyok, van két kis tesóm, és az anyánk lelépett, rám szakadt minden(én mindig segítettem neki), közben egyetem, bejárás, stb. Az elmúlt félévben volt pár kudarcom, így nem tudom minek a számlájára írjam a rossz kedvet, kilátástalanságot. Régen optimista szorgalmas lány voltam.


Úgy volt most hagyom abba a bogyót, ma lenne az első nap, hogy nem szedem, be, erre véletlenül találtam egy levélnyi tablettát, nem is értem hogyan, egy kicsit elszámolhattam a hónapokat a felírástól.

Azt az egy levelet ti beszednétek, vagy hagynátok a fenébe? Nem tudom mi legyen, bocsi ha buta kérdés, már úgy rá készültem hogy nem szedem, aztán most hirtelen van még egy levél. pocsékolni nem szeretek, de ha most beszedem, suli időre lesz az hogy már nem szedem és kitudja mit szól hozzá a szervezetem.


2013. júl. 29. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen hagynám, ha úgy érezném, hogy a fogamzásgátló egy idő után több bosszúságot hoz mint "hasznot".
2013. júl. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen.. attól van.. mintha magamról olvastam volna.. csak nekem emellé még a fejem is rohadtul fájt. SOHA TÖBBET AZT A SZ*RT!!!!!
2013. júl. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nos a fejfájást kihagytam a sorból, sosem voltam fejfájós, újabban már migrénem van, egyszerűen aludnom kell és a fájdalomcsillapító sem segít.


1.-nek: a barátnőm pont ezt javasolta :)

2013. júl. 29. 20:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Most mivel leszel előrébb, ha beszeded azt a levelet is? Semmivel...

Én nem szedném be, az biztos. Minek?

Amúgy milyen migréned van? Ha aurával járó (pl. fényeket látsz a roham előtt stb.), akkor AZONNAl abba kell hagyni.

2013. júl. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Felnyitottad szemem, kedves utolsó válaszoló, és meg is ijedtem. Őszintén szólva egyszer volt olyan, hogy az egyik szememnél felül egy foltban nem láttam, először azt hittem valami van ott, a hajam vagy akármi, de rájöttem, hogy nem, konkrétan egy folt kiesik a látómezőmből. Aurákat nem láttam.
2013. aug. 5. 14:38
 6/6 anonim ***** válasza:
A látótérkiesés is komoly tünetnek számít. Ilyen esetben azonnal abba kell hagyni, még mielőtt stroke-ot kapsz.
2013. aug. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!