Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hallottam egy bizonyos injekci...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottam egy bizonyos injekcióról, ami terhesség megszakításra használnak. Ezt meddig lehet beadni? Hogy lehet hozzájutni?

Figyelt kérdés
2008. jún. 28. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy van injekció és tabletta is, viszont Magyarországon nem használják, törvényes keretek között nem lehet beszerezni. Régebben volt, de sok esetben nem történt meg a vetélés.
2008. jún. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tabletta van, máshol használják, nálunk nem. Csak orvos adhatja.
2008. jún. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem játék szóval ne kísérletezz feketén beszerzett cuccokkal, gondolom nem áll szándékodban, de inkább is leírom. Minél hamarabb ess túl amin túl kell, mert minél tovább halogatod annál veszélyesebb.
2008. jún. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!