Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a tabi a 7 napos szünetben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a tabi a 7 napos szünetben is véd, de akkor nem véd, mikor meg jön a menzesz, ugye?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 14:35
1 2
 1/16 anonim válasza:
Nem kell, hogy védjen a menzesz alatt, mivel amikor megvan akkor nem lehetsz terhes!
2009. okt. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen?? Én ugy hallottam, hogy akkor is teherbe lehet esni.
2009. okt. 26. 14:42
 3/16 anonim ***** válasza:

Mikor megjön a mensid, akkor az azt jelenti, hogy a 7 napos szünetben vagy! Ergó véd!

(hülye kérdésre hülye válasz)

2009. okt. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
én ezt még felvilágosito orán 8adikba meg kérdeztem de be is égtem mert azt mondták hogy nem lehet teherbe esni menszesznél!meg hogy ki az aki olyankor csinálja amikor meg van neki?
2009. okt. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Lehet hülye kérdés, de jobb biztosra tudni !!! Mert már sok mindent hallottam. Az uncsim egyik barátnője menzesz közbe esett teherbe.
2009. okt. 26. 14:52
 6/16 anonim ***** válasza:
Mensi ALATT is teherbe lehet esni, kivéve, ha fogamzásgátlót szedsz, mert azok a szünetben is védenek.
2009. okt. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

a fogamzásgátló mindig véd, menzeszkor is, a 7 napos szünetben is (egyébként a menzeszed a 7 napos szünetben jön meg, tudtad?)

éjjel nappal véd, minden percben, másodpercben, egészen addig amíg elnem felejtesz bevenni egy szemet.

2009. okt. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ennyire ne legyél már butácska! A kérdésedben benne van a válasz! Mikor jön meg a mensid?A 7 napos szünetben! Véd a tabletta a 7 napos szünetben?Igen! AKKOR MI A KÉRDÉS???
2009. okt. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy véd, de sok mindent hallottam már.
2009. okt. 26. 15:04
 10/16 A kérdező kommentje:
* vagyis azt tudtam, hogy akkor jön meg :D
2009. okt. 26. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!