Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátlót szedtek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátlót szedtek? Mióta szeditek és hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok most szeretnék szedni tabit, tapasztalatokat várok kinek melyik jött be.
2013. aug. 10. 12:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
tri-regolt szedek. tapasztalatom még nincs,mivel most fejeztem be a tegnap az első levelet. de nem volt problémám tőle, se nem voltam rosszul, se nem véreztem szedés közben, de mondjuk ez úgytudom egyéntől függ.
2014. ápr. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Belarat szedek . Az elején mercilon-t szedtem ,de köztes vérzéseim voltak . Belarat 5 éve szedem folyamatosan .
2014. ápr. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
október végén kezdtem, az első csomag diane volt, aztán dienille, és a dienille-ből már a második csomagot fogyasztom. nekem bevált, sőt a bőrproblémáim is megszűntek tőle :)
2014. ápr. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
ja, 18 éves vagyok:) (13-asválaszoló)
2014. ápr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Yasminelle-t szedtem 1 évig és semmi gondom nem volt vele, de nem igazán értem a kérdést... úgyis az orvos írja fel vérvétel után, amelyiket jónak látja / szponzorálja, nem te találod ki.
2014. máj. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Egy éve szedek Corenelle-t, az elején kicsit mintha hisztisebb lettem volna, meg megnőtt az étvágyam, de ezekre a dolgokra oda lehet figyelni. Ezen kívül nekem teljesen bevált.
2014. máj. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Előző vagyok, 22 éves! :)
2014. máj. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!