Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az általános óvszerméretek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az általános óvszerméretek kicsik rám, van valami tippetek, hogy melyike óvszer márkát és típust kéne vennem, ami "jó rám", biztonságos is, és nem dörzsöl szét?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel nemrég volt az első alkalmunk, mindkettőnknek ez volt az első. Ez így szép is lenne, ha közben az óvszer súrlódásán és szorításán kívül éreztem volna bármit is... Természetesen előtte is kipróbáltam már, (gyakorlásképp és kíváncsiságból) hogy jó e az óvszer (durex ultra vékony), de akkor senem szorított, senem fájt. Csakhogy, logikus módon a barátnőm sokkal jobban fel tudott izgatni, mint én magamat és rosszkor derült ki, hogy: "hopsz még se jó a méret"

Lényeg: A péniszem 20 cm hosszú és 53 mm széles, így az általános Durex óvszerek pont nem jók rám, mást meg nem nagyon merek kipróbálni, mert ez bevált és nem akarok ráfázni.... De ha tudtok ajánlani más márkát, akkor azt is szívesen kipróbálom, csak JÖJJÖN MÁR RÁM VÉGRE VALAMELYIK! :)


16/F



2013. aug. 19. 01:02
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Ne a gerincvelődtől mérd Öcsi.
2013. aug. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Normális választ kérnék egy normális kérdésre
2013. aug. 19. 01:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyobb van, és nincs ilyen gondom. Óvszer az óvszer, ennyi, szar és kész. Nincs miről beszélni.
2013. aug. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Durexből van XL, nagyobb boltokban szerintem be tudod szerezni :)
2013. aug. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Rossmannak van saját márkája, valami preventivo, abból van XL-es, megfizethető áron. Volt palimmal azt használtuk, neki volt nagy farka, azt mondta azzal oké.
2013. aug. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

sokat segítettetek

2013. aug. 19. 01:25
 7/8 anonim válasza:
Mi is majdnem így jártunk. Kipróbáltuk az összes óvszert, de mind kicsi volt, és most van mindből 2 db tartalék :D A Durex XL talán jó lesz, de ne számíts annál se valami nagy kényelemre.
2013. aug. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mivel én is hasonló cipőben járok, én Mysize-t használok mert nagy és vastagabb a péniszem.


De van Durex XL, vagy pedig Masculan XXL (de mondjuk ez nem 20 centire való)

2013. aug. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!