Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire biztonságos fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire biztonságos fogamzásgátlós hüvelykúppal védekezni?

Figyelt kérdés
Barátnőm nem szedhet gyógyszert mert trombózisra hajlamos. A gumit utáljuk mind a ketten. Van ez a hüvelykúp de félek tőle! Véleményetek?
2013. aug. 26. 07:33
 1/3 anonim ***** válasza:
nem biztonságos. Kiegészítő védekezésként jó. Vagy megszakításoshoz. De teljes körű védelmet nem nyújt, ez a dobozára is rá van írva. Én nem ajánlom csak úgy önmagában, max ha a pasid megbízható és biztos hogy nem élvez el benned. Egyébként én már próbáltam ilyen kúpot, nagyon ragadós és utána fürdeni sem szabad egy darabig. össze vissza ragad kifolyik. Gusztustalan.
2013. aug. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem baj hogy becsúszik a baba, akkor nyugodt szívvel használjátok.
2013. aug. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lamakid333 ***** válasza:
Egyszer használtuk csak, de abból rögtön terhesség is lett, így utólag sajnos elment a baba. De a lényeg hogy max akkor hatásos, ha megszakításost is alkalmaztok mellette, plusz a naptárazást. Szóval majdnem olyan mint halottnak a csók. Mi naptárazunk+megszakításos. Ez a kettő eddig tökéletesen bevált. De csak akkor ajánlom ha nem probléma ha véletlenül becsúszik egy baba (tehát nem tervezitek a gyermekvállalást, de ha úgy alakul nem dől össze a világ bennetek).
2013. aug. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!