Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire biztonságos a védekez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nevecske kérdése:

Mennyire biztonságos a védekezés nélküli sex ha időben kiveszi?

Figyelt kérdés
Barátomnak nem megy gumival.De nem élvez belém. Már 5 éve így védekezik és senki nem lett terhes. Eddig 2x feküdtünk le így, nem élvezett belém.Tudom,hogy az előváladék tartalmazhat spermiumot. De mégis mennyi az esélye?
2013. aug. 13. 10:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

nembiztonságos! az előváladélba is kerűlhet sperma, illetve maradhatott a haverod farkán is!


Isteni csoda hogy még nincs gyereke( vagy nemtud róla)

2013. aug. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Majd ha TE épp terhes leszel, biztos sokat fog érni, hogy senki nem lett terhes eddig! Felelőtlenség!

Keress már rá a neten, ha valóban meg akarod tudni mekkora felelőtlenség. Szerintem kismillió írást találsz róla.


[link]

Keresd az adatokat kicsit lejjebb...

2013. aug. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Egyáltalán nem biztonságos!!! Ugyanúgy teherbe lehet esni, mintha nem venné ki egyáltalán. Eléggé nagyot kockáztattok, ha nem szeretnétek közös gyereket vagy abortuszt... Vannak extra vékony gumik, amik szinte nem is érezhetőek, ki kellene próbáljon több fajtát, hátha az egyik beválik. Próbáljátok ki, hogy te adod rá, az még izgatólag is hathat rá, illetve akár tovább is bírhatja.
2013. aug. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
próbáld ki a pharmatex tablettát. a rendesen végigvitt szex esetére nem véd, de kihúzásos módszerrel 75-80%os védelmet ad
2013. aug. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
5%
pasi függő én is 2 évig így védekeztem a barátommal és nem lett baba.
2013. aug. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Dehogy pasifüggő... Jaj hagyd már. Max ha egyikőtök terméketlen, akkor mehet.... Szerencse függő.
2013. aug. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Van aki meg mindent megtesz azért, hogy babája lehessen és még sem lesz! Az, hogy egy pár ezzel védekezik és nem lesz baba, az még önmagában nem igazolja a módszer megbízhatóságát. Mindig a sok-sok emberre vetített átlagokat kell nézni.

Ennél a módszernél átlagosan nézve nagyon magas a teherbe esések aránya. Én nem próbálnám ki a helyedben… orosz rulett.

2013. aug. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire nem biztonságos.


"Már 5 éve így védekezik" - na az ilyet nem hagynám, hogy szexeljen. Inkább csomót kötnék a farkára. De sok ostoba lány is lehet, akivel összehozta a sors.

2013. aug. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek, aki azt írja, hogy "ó, mi már évek óta így védekezünk és nem lettem terhes" üzenem, hogy sok olyan párt ismerek, akiknél védekezés nélküli szex mellett, peteéréskor mindig szexelve fél-egy éven keresztül nem jött össze a baba. Ilyen alapon azt is lehetne mondani, hogy a védekezés nélküli szex is megfelelő védekezési módszer.

A különböző fogamzásgátlási módok hatékonyságát úgy mérik, hogy 100, az adott módszert használó pár esetében egy év aktív szexuális élet mellett hányan esnek teherbe.

A megszakítás esetében ez a szám 30-40 között van, ami a legmagasabbak közé tartozik, ennek alapján kijelenthető, hogy nem megbízható.

2013. aug. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
De mind a 2x csak kb.10 percig tartott, bennem volt kb.2 percig sem. De azért félek
2013. aug. 13. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!