Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most akkor terhes lehetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor terhes lehetek nagy eséllyel? Aki tud olvassa el!

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek és közbe jött egy antibiotikumos kezelés.Augmentint írtak fel,és holnap szedem be az utolsó két szemet a kúrából.Mi ennél fogva a megszakításos mellett döntöttünk és igen,tudjuk hogy a megszakítás nem védekezés,de elv az antibiotikum csökkenti de nem hatástalanítja a tabit.A légyeg csak most jön,ugyanis ma belém élvezett a barátom.Egyszerűen csak egymásnak estünk és így végződött.Meg is ilyedtünk utána szégyeltük milyen felelőtlenek vagyunk.. -.- Szerintetek?

2013. aug. 27. 21:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Nem hinném.
2013. aug. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
52%

Most inkább eltekintenék az ilyenkor szokásos kioktatástól, bár nyilván te is tudod, hogy nem megfelelően védekeztetek.


Holnap szépen elmentek egy 72 órás tablettáért a nőgyógyászhoz, aztán imádkoztok.

2013. aug. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Egyébként van esetleg anyukád?

azt lehet manapság észre venni hogy szülő és gyerek közt is kihalt a kommunikáció.

Régen csak szülőktől barátoktól lehetett megkérdezni ilyen dolgokat.

2013. aug. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
52%
Hát egy eseményutáni nem ártott volna...
2013. aug. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
52%
Még beveheti, ugyanis benne van a nevében, hogy az ESEMÉNY UTÁN 72 órával kell bevenni, hogy legyen hatása. Szóval holnap irány a doki, kisasszony!
2013. aug. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Van anyukám de nem akarnék ilyeneket vele megbeszélni,pedig nekünk aztán jó a viszonyunk,meg am 24 éves vagyok :) Valamint egy másik kommentre: Fogamzásgátló mellé 72órás?Szerintem nem írják fel tabletta mellé..vagy igen?
2013. aug. 27. 22:03
 7/30 anonim ***** válasza:
Miért hagytad abba a fogamzásgátlót antibiotikum mellett? Én ugyanúgy szedem mellette, a kutya se tiltotta még meg.
2013. aug. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Nem hagytam abba a fogamzásgátlót,nem is írtam olyat o.O :)
2013. aug. 27. 22:10
 9/30 anonim ***** válasza:
0%
De akkor miért döntöttetek a megszakításos mellett? Nem befolyásolja a hatását az antibiotikum, ellenben az orvosom mondta volna. És semmi baj nem történt eddig.
2013. aug. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Mert nem minden antibiotikum csökkenti a tabletta hatását,de Augmentin sajnos igen.A hatóanyagát is írja a fog.gátló tabletta papírja mint kockázat,egy gyógyszer kölcsönhatást tesztelö lapon is kidobta a rendszer hogy üti egymást,valamint itt a gyk-n is sok példa van az augmentinre hogy terhesek lettek mert gyengítette a tablettájuk hatását.Kiegészítő védekezést ír a tájékoztató,de gondoltuk ha csak gyengíti,nem üti ki annyira a tabi hatását,megteszi majd a megszakításos,óvszer helyett..
2013. aug. 27. 22:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!