Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek teherbe eshettem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek teherbe eshettem?

Figyelt kérdés

Az 1 hetes szünet után,mindig kedd este 8kor veszem be fogamzásgátlót(symicia). Aznap szeretkeztünk a párommal délután,de sajnos csak másnap reggel fél 8kor vettem be a tabit. Ha jól számolok,akkor ez 11,5 óra,ami ugye pont beleesik még a 12 órás határba,de kicsit aggódom,mert ugye nem sok az eltérés és ez a legelső tabi. Szerintetek aggódjak? Ez az első tabi amit kihagytam és több,mint egy éve szedem a gyógyszert! Lehet csak túl aggódom?

Köszi előre is a válaszokat.


2013. aug. 28. 19:16
 1/4 anonim válasza:
Szerintem nem kell aggódnod, hiszen gondolj bele, a tabi azon az 1 héten is véd, amíg nem szeded, mikor megvan a menstruációd. Ez a néhány óra nem vészes!
2013. aug. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

11,5 óra nagyon necces. Kiegészítő védekezés 1 hétig..

És teherbe eshetsz, ha a szünetben szexeltél. Az a 12 óra tényleg szörnyen határeset!!

2013. aug. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első!


A "tabi" csak akkor véd a szünetben, ha a következő levél tablettáját IDŐBEN beveszi!

Na ez az, ami nem egészen történt meg!


Jobb félni, mint megijedni: védekezzetek 1 hétig máshogy is, plusz nem árt egy teszt 2 hét múlva.


(természetesen az, hogy megvan az esélyed rá, nem jelenti azt, hogy biztosan teherbe is esel)

2013. aug. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan, hogy az első héten a 4-5. szem körül elfelejtettem bevenni délután 4kor, és hajnali 3kor ugrottam fel, hogy bakker elfelejtettem:D bevettem, és minden ment tovább. Azóta sem vagyok terhes. 12 órán belül volt, aztán ennyi:)
2013. aug. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!