Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Laurina fogamzásgátlót vettem....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laurina fogamzásgátlót vettem. Hol van a matrica belőle, mait a betegtájékoztató ír? Nem mintha hiányozna, de nincs benne

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

márhogy a betegtájékoztató hol van?

tök mindegy. netem google-be beirod a gyógyszer nevét, és h betegtájékoztató- magyarul ezt igy h "Laurina betegtájékoztató" és kidob valamit, kb az első jó lesz.

miaz a matrica?nemértem...

2009. nov. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én sem találtam benne a matricát. Mivel én nem hétfőn kezdtem el szedni, alkoholos filccel a bliszter tetejére írtam sorba a napokat, így ha napközben szerteszét állnak a gondolataim és azt se tudom aznap bevettem-e vagy sem, csak rápillantok és látom, hogy benne van-e a napi tabi vagy sem. Ajánlom Neked is másnak is! Sok doki tud adni hozzá tabletta tartót is, az nagyon szupi, olyan mint egy kis telefon. Nem a bliszter kandikál ki a táskámból, hanem az a szupi kis tartó. Érdemes megkérdezni a dokidat, szokott náluk lenni és csak úgy adnak ingyen. Egyébként már 14 napja szedem és szuper jó minden!Üdv.
2009. nov. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az komoly:D én mikor kibontottam csodálkoztam h a napok nincsenek ott gondoltam is h ez igy nem lesz jo...de ezek szerint ehhez matrica is járt volna? mert azt én sem találtam benne:S
2009. nov. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy hozzászóltatok. Így nem érzem magam egyedül ezzel a kérdéssel:)
2009. nov. 16. 22:56
 5/10 anonim válasza:
Én sem értem ezt a matricázást :S Nem az első sárgával kell kezdeni,ha megjön a vérzés? Aztán fokozatosan jobbra haladni?
2009. nov. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én rájöttem:D:D a felragasztás alatt egyszerűen azt érti, hogy hajtsd fel a tablettát fedő vékony fóliát...tudod mikor kipattintod ott marad az a kis fityegő rész..nahát arra gondol sztem:D vagy hülyeséget gondolok?:/:D
2009. dec. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Én sem találtam benne matricát :D

de egyébként én úgy oldottam meg, hogy minden este csörög a telóm 9kor, és akkor, abban a pillanatban beveszem az aznapit :)

2010. máj. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én volinát szedtem,de az sajnos nem vált be.. az orvos most a Laurinát írta fel nekem. olvasom most én is ezt a matricás dolog, még nem váltottam ki a gyógyszert csak a jövő hónapban kezdem el. ha én feljegyzem magamnak h minden nap bevettem akkor lehet az első sárga tablettával kezdeni mindegy melyik napon jött meg?:)
2010. máj. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Sziasztok!

Én most kaptam először Laurinát,és én is csodálkozok,hogy mit kell hova ragasztani. Akkor végül is tök mindegy,hogy van-e matrica?Mert én szombaton fogom elkezdeni,de akkor is az első tablettával kezdem vagy írjam fel filccel a napokat a tabik felé és szombatnál kezdjem?Légyszi segítsetek:)

2010. jún. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szia!

szerintem csak írd fel a naptárodba h mikor kezdted és kövesd h mindennap bevetted-e:) teljesen mindegy melyik nap jön meg neked, kezd a legelsővel és sorba szedjed.:)

2010. jún. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!