Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit gondoltok erről az új...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről az új fogamzásgátlóról? Tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
[link]
2013. szept. 12. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez engem érdekel. Ilyet honnan lehet szerezni?
2013. szept. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én használtam/használok ilyet.

Megmondom őszintén, kicsit többet vártam tőle.

Nem túl egyszerű felhelyezni (elég merev anyagból van). Mikor fent van, nem érzem (ami elég meglepő, ha látja az ember, hogy milyen nagy:D), de szex közben egy-egy mozdulatnál (főleg, ha mélyebbre hatol a párom) azért érzem. És ő is néha.

Leszedni szintén nem egyszerű, mert elég erősen rácuppan a méhszájra.

A hatásosságáról nem annyira tudok nyilatkozni. Egyrészt azért, mert nem használom túl gyakran, másrészt azért, mert alapból hormonális problémával küzdök, ami miatt jó eséllyel csak egy kis orvosi segítséggel lehet gyerekem.

Ha most döntenék, inkább egy sima pesszáriumot vennék.

2013. szept. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!