Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Corenelle fogamzásgátlósok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álom manó kérdése:

Corenelle fogamzásgátlósok! Elfelejtettem bevenni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kimaradt egy tabim a 3. héten tegnap este 8-kor, és ma fél 3-kor bevettem (akkor jutott eszembe), viszont csak most olvastam a neten a gyógyszer leírásában, hogy két lehetőségem van ilyenkor: ha beveszem utólag, akkor ha elfogy a levél, nem tartok szünetet, ha nem veszem be utólag, akkor meg most abba kell hagynom és szünetet kell tartanom (ez ugye nem játszik, mert bevettem).

Szóval, volt már valaki ilyen helyzetben? Tartott utána szünetet vagy folytatta a következő levéllel?


u.i. itt olvastam [link]



2013. szept. 19. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Tehát tegnap este fél 8-kor kellett volna bevenned és elfelejtetted és ma délután fél 3-kor pótoltad? Akkor azt kell tenned, hogy mivel az több, mint 12 óra, így oké, hogy pótoltad, viszont 1 hétig használjatok kiegészítő védekezést és csinálj mindent úgy, ahogy szoktál. Tehát a levél elfogyása után 7 napos szünet és a 8. napon folytatás. Ez van, mikor kimarad egy szem és 12 órán túl van pótolva.
2013. szept. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én hagytam ugyanugy a szunetet... szerintem ha folytatod a szedest mindjart,akkor felborul a verzesed...sok ilyen tapasztalatot olvastam. hasznaljatok gumit,kb egy hetig. vagy ne elvezzen beled a baratod,mi igy tettuk. de azert ha félsz ne kovesd a peldamat :D
2013. szept. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen a gyors válaszokat !! :)
2013. szept. 19. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!