Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2 hónapja nem szedem a fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja nem szedem a fogamzásgátlót szerintetek elégé kiürült már? Lehetek terhes? Hogy kell kiszámolni a peteérést?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék babát:) A peteérés kiszámolással kicsit gondba vagyok :S mert nem mindig 28 napos a ciklusom! Igaz a menses 1 napjától kell számolni 14-et?

2013. okt. 3. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
nem mindegy? szexeljetek agyba-főbe, és akkor összejön..
2013. okt. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

24 óra alatt kiürül.


Amivel TE kevered az az, hogy lehetnek hosszútávú hatásai, mint például: nem indul újra a peteérés vagy össze-vissza jön meg a leállás után.


NEM, nem igaz. Nem a menstruáció első napjától kell számolni, hanem visszafelé. Ha pl.: átlag 30 napra menstruálsz, akkor valószínűleg 30-14=16. nap körül van peteérésed. Mivel csak nagyon keveseknek jön meg mindig napra pontosan, ezért nem lehet biztosan megjósolni a napját.


ROSSZ TOPIKBA ÍRTÁL!

Neked a GYEREKVÁLLALÁS/TEHERBEESÉS topikban a helyed!

2013. okt. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gyerekvallalas topik kell neked...

A peteerest ugy a.legkonnyebb lekovetni hogy mindennap homerozol reggel, es latni fogod a hogorbeden az ovulacios csucsodat! Ez utolagos eredmenyt mutat! Viszont 2-3 honap alatt kiismerheted magad annyira, hogy elore fogod tudni... Pl nekem 36,4-36,7 kozt van az alaphom. Ovu elott 2-3 nappal nekem a homero csak 36,1-36,2 mutat es ott orulten mindennap szex de legkesobb minden masnap... De ott sok segitseget kaptam!

2013. okt. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Marmint a masik topikban! :)
2013. okt. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyerekvállalás-->teherbeesés témakör! :)
2013. okt. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2013. okt. 4. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!