Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Eletem 1. szeretkezesere...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eletem 1. szeretkezesere keszulok. A baratom nrm akarja ovszerrel csinalni, azt mondta kezdjek el tablettat szedni. Errol mi a velemenyetek, h ezt erolteti? Ennyire kellemetlen a gumi v hiusag? 18L (parom 25)

Figyelt kérdés
2013. okt. 8. 09:57
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
51%

47%-os, azért ne túlozz. Egészséges a tabletta? Ne már, tényleg? Tehát JAVÍT a nők egészségén? Mert ezt nevezzük egészségesnek!

Ha tudnád, hányan halnak bele NAPONTA tüdőembóliába, akkor nem jártatnád itt a szádat ennyire! Én dolgoztam pár évet sürgősségin, utána intenzíven, jelenleg nőgyógyászaton vagyok. Ha eltöltenél itt egy hetet, a barátnőd közelébe sem engednéd a hormonális fogamzásgátló készítményeket!

Ha tudnád, hány nő halt meg előttem tüdőembóliában, hánynak volt mélyvénás thrombosisa, jelenleg hány meddő nőt látok...

Tudod mit, inkább ne tudd meg.


Nem vagyok tabletta-ellenes, én is hormonálisan védekezem. De hogy egy nőt RÁBESZÉLNI arra, hogy esetleg ölje meg magát, ne haragudj, de nagyon önző és szánalmas dolog! A férfiaknak mit jelent felhúzni egy óvszert, mikor egy nő bele is halhat a tabletta szedésébe?


Minden nő maga döntse el, hogy bevállalja-e a szedését. Erre SENKI sem beszélheti rá. Se a párja, se ismeretlen 47%-os, se a jó Isten!

2013. okt. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
51%

"Ha annyira rossz lenne nem lenne forgalomban, nem igaz?"


Te még biztosan nem hallottál a gyógyszeriparról. Tájékozódj kicsit. Tudod nem minden az emberek egészségéért van kitalálva. Vannak olyan gyógyszerek, amiket direkt azért fejlesztettek ki, hogy idővel tönkretegyék az embereket és az ellátásból újabb pénzt zsebeljenek be a gyógyszergyártó cégek.

Ha ennyire nem vagy tisztában a dolgokkal, inkább ne jelents ki valamit ennyit biztosan!

2013. okt. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

És mi lenne a kiegészítő védekezésetek, ha a tabival bibi lenne? :kezdő hónap, elfelejtés, hányás,hasmenés, gyógyszer esetében.

Ez nem a kellemetlenségről szól, ez önzés a javából.

2013. okt. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Márcsak azért is válaszolok azoknak akik szerint nem csúszhat le, hogy irigykedjen. Akik szerint nem tud lecsúszni biztosan csak kutyában meg misszionárisban csinálta eddig...van egy rakás más póz, ami egy bizonyos szenvedély és sebesség felett kicsúszhat könnyen. Átlagos nő úgy élvezi a sexet ha a pénsz a hüvelynyilásának bejáratánál is jár, igy egy jó szeritő nem csak teljesen benn mozog hanem végigmegy. Namármost ezt nagy sebességgel és nagy szenvedélyel kombinálod akkor könnyen kicsúszhat és nem feltétlen megy egyenest vissza, és ha például hason fekszel, a csiklódat érintve felmegy hirtelen a hasadhoz, amit lendületből vissza is húz a fiú, de már a gumi odacsipődik a test súlyához és le is jött. Ez van csajok, nem mindegyikötök lehet ennyire szerencsés :D
2013. okt. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

"a csiklódat érintve felmegy hirtelen a hasadhoz, amit lendületből vissza is húz a fiú, de már a gumi odacsípődik a test súlyához és le is jött"


Ezt lehet gumi nélkül is csinálni, úgy élvezetesebb. ;)

2013. okt. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Gumival sem csúszik le. Csak nem kell bénázni ahogyan te csinálod.
2013. okt. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Sose jöttem össze olyan férfival,aki kijelentette,hogy nem húz gumit.Szóba sem álltam velük,mert egyéb dolgokban is kellemetlenkedők voltak.Ha mégis,akkor 2x taliztam velük,és szevasz..Volt már akik azt mondták szemét vagyok.Ők nem is tartották magukat annyira,hogy ,,, önzetlen"normális,, barátjuk.Inkább abortuszra jártak ill.háttérbe szorították az igényüket a férfi javára.Valakinek így természetes.
2013. nov. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Velem és a barátommal is ez volt. Nem volt kéznél gumi, és ő nagyon akarta, mert tombolt a vágy. Sose kockáztass, azon kívül nemi betegséget is elkaphatsz és a klimaxnál csúnyán megszenveded a tablettákat. Orálisan csináltuk.
2014. máj. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!