Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Reggel vettem be este helyett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reggel vettem be este helyett a fogamzásgátlót, lehet belőle gond? Mikor vegyem be a következőt?

Figyelt kérdés

reggel vitamint szedek este pedig a fogamzásgátlót de én hülye most reggel a vitamin helyett véletlen a fogamzásgátlóhoz nyúltam, így bevettem este is meg reggel is a fogamzásgátlót

mit tegyek ? este vegyek be még egyet? vagy hagyjam ki és csak holnap este vegyem be? járt már valaki hasonlóan?


2013. okt. 11. 08:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs gond. Akkor vedd be a mikor szoktad...
2013. okt. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Olvasd el a papirt, amit kaptal melle... azonmle van irva mi a teendo ilyenkor..
2013. okt. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baj, este vedd be a szokásos adagot, folytasd úgy, ahogy eddig szedted, nem lesz baj! :)


27N

2013. okt. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nincs rajta a betegtájékoztatón azért is kérdeztem meg itt
2013. okt. 11. 09:31
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem ma már ne vedd be, hanem holnap este vedd be.
2013. okt. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

Este, a szokásos időben vedd be a következőt.

Ha a tegnap esti kimaradt szemet 12 órán belül pótoltad, akkor semmi probléma. Ha eltelt 12 óra, mire pótoltad, akkor 1 hétig használj kiegészítő fogamzásgátlást.

2013. okt. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, utolsó félreértetted a kérdést szerintem, legközelebb ne csak a kérdést olvasd el
2013. okt. 12. 08:48
 8/9 A kérdező kommentje:
egyébként tegnap estit kihagytam ma meg folytatom maximu
2013. okt. 12. 08:49
 9/9 A kérdező kommentje:
m használunk kiegészítő védekezést
2013. okt. 12. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!