Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Budapestiek (Pestiek)! Szeretn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapestiek (Pestiek)! Szeretnék nőgyógyászhoz menni, kit ajánlotok, ill. kitől tartsam magam távol?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyok párkapcsolatban, és most már úgy döntöttünk, hogy áttérhetünk a fogamzásgátlóra, egyrészt a biztonság, és kényelem miatt is. Hol, kit tudnátok nekem ajánlani? Árat kb. tudnátok mondani hozzá? Először mennék ilyen helyre.

Válaszaitokat előre is köszönöm!

L/18


2009. nov. 10. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Árat? Nem mondtad, hogy magándokihoz akarsz menni. Köztük mindenki jó és kedves, mert 10ezer forinttal kezded a vizsgálatot. Szóval akármelyikhez mehetsz, nem lesz gond.
2009. nov. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen magánorvosra gondoltam, csak közben ugrott be, hogy árat is kérdezhetnék, ha arra kerülne sor, hogy mégis odamennék! De tényleg bármilyen nevet szívesen vennék, esetleg személyes tapasztalatot is elolvasnék!
2009. nov. 10. 20:09
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Dr.Ádám Zsolt.Baross utcai kórházban rendel úgy tudom a magán rendelője a Thököly úton van.Nála született a keresztlányom és én is hozzá járok magánra.Nagyon kedves,nyugodtan kérdezhetsz mindenre válaszol.Remélem tudtam segíteni.

2009. nov. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Minden magán orvos kedves, hisz naponta minimum 100ezret keresnek, így könnyű mosolyogni és figyelmesnek lenni, tőlük nem kell félni.

Csak az sztk-s dokiknál nem kell fizetni, de náluk azért kell keresgélni, hogy melyik a jó. Én harmadik próbálkozásra találtam meg.

2009. nov. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!