Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 9. én hagytam abba a fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9. én hagytam abba a fogamzásgátló szedését 1 hónapja szedem és 1 hét kihagyás után 16. án kezdtem újra szedni és 17. én kimaradt és volt aktusom mennyire vagyok veszélyben? 18. án délután amint hazaértem bevettem

Figyelt kérdés
17.én volt még egy kis vérzésem

2013. okt. 21. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát most erre mit mondjunk... Van.
2013. okt. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szóval 1hónapja szedel tabit,majd a következő levél 1.tablettáját nem vetted be? .. Azt a jó istenit de full megfogalmaztad :D :D Hát picike esély van azért hogy baj legyen.. Ha eddig életedben össz-vissz 1havi adagot szedtél be,akkor megugrik a kockázat mértéke a terhességet illetően.Ugyanis ha az első tabletta kimaradt nem voltál védett a 7napos szünet alatt sem. :/ mondanám hogy ne izgulj ha már legalább 1éve szednél fogamzásgátlót,de így még annyira nem állt át a szervezeted.. Ha nem jön meg a megvonásos vérzésed a következő szünetben akkor tesztelj. :) 24l
2013. okt. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!