Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Férfiak, Ti elhagynátok azért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, Ti elhagynátok azért egy nőt, mert nem szeretne fogamzásgátlót szedni?

Figyelt kérdés
És tabletta helyett pedig ugye marad az óvszer, ami a legtöbb férfinak nem kellemes annyira. Ti mit tennétek, ez "válóok" is lehetne? Vagy könnyen elfogadnátok?

2013. okt. 22. 09:52
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
10%
én azért hagynám el mert agyilag gyenge
2013. okt. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
96%
Ha nő lennék, én elhagynám azt a pasit, aki nem fogja fel h nem lehet hosszú évekig folyamatosan szedni a bogyót büntetlenül, és kellenek szünetek.
2013. okt. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
2%
Egy kapcsolatban szerintem fontos a közös értékrend is. Tehát nem az a gond, hogy valaki nem szed fogamzásgátlót (mert ha mondjuk egészségügyi okokból nem szedheti). Nekem azzal lenne gondom, ha csak azért utasítaná el, mert néhány nőnek gondot okoz, vagy azt hajtogatná gondolkodás nélkül, hogy márpedig ő nem mérgezi magát. Ez nálam olyan gondolkodásmódra vall, amivel nem tudok azonosulni, olyannal meg nem szeretnék lenni, akivel teljesen eltérő a gondolkodásunk, értékrendünk.
2013. okt. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
17%
*Mint pl. a 2. válaszadó, aki okosabb akar lenni a nőgyógyászoknál. Nem, nem kellenek a szünetek. A 10-15 évvel ezelőtti fogamzásgátlóknál még kellettek, a maiaknál már teljesen indokolatlan.
2013. okt. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
0%

El azért nem hagynám. De van a tabin kívül más lehetőség is amihez nem kell gumi.

Pharmatex, hüvelygyűrű, pesszárium, spirál, stb stb.

Beszéletek róla, mert azt meg nem várhatja el tőled, hogy életed végéig gumizz, mert abban a szex egy férfinak kb fele olyan jó, csak ezt ő nem érti, mert ugyanazt érzi.

Esetleg vegyél egy gumit, vágd félbe terítsd a puncijára, és nyald ki így, majd kérdezd meg milyen volt? Szerintem rájön, hogy ez neked szar és ha van egy kis esze, meg szeret annyira akkor megpróbál veled együtt kitalálni valami hatékony és hasonlóan jó megoldást.

Ha nem... Hát igen a jó szex fontos egy jó kapcsolatban, és ha nem kapod meg...

2013. okt. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
72%

Ez nem igaz....kérdezz meg egy dokit.

..

2013. okt. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
98%
Én nem várnám el, hogy miattam hormonokat tömjön magába. Dohányzással kombinálva nő a trombózisveszély, túl fiatalkori szedés miatt pedig később kialakulHAT meddőség, amit azért nem kívánnék egy nőnek sem.
2013. okt. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
98%
Nőként mondom, hogy még a mostani fogamzásgátlók is fel tudják borítani a szervezetet bőven. Hízunk tőle, esetleg hullik a hajunk, akármi lehet, ha valaki érzékenyebb ezekre és nem sikerült elsőre eltalálni a megfelelő gyógyszert. Olyankor meg jöttök ti, dicső férfiak, hogy gusztustalanok vagyunk mert nem 15 kiló plusszal tetszettünk meg nektek, és értsük meg hogy ha nem adjuk le 2 héten belül akkor megcsaltok, mert nektek igényeitek vannak. Azt pedig az elvakult kotonellenes huszárok nem gondolják komolyan, hogy az ő kielégülésük fontosabb mint a saját egészségünk. Sok esetben okoz a bogyó meddőséget is, ez tény, és ezt olyan nő nem fogja vállalni a kedvetekért, aki valamikor majd szeretne gyereket. Fel kéne fogni, hogy a bogyó nem varázslat, hanem igenis komoly változásokat okoz egy nő testében, de azért még mindig elvárnátok hogy titeket sajnáljunk mert fel kell húzni egy gumit.
2013. okt. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
70%
Biztos, hogy nem válóok, de azért átbeszélnénk az egyéb fogamzásgátló eszközöket is, hogy időnként félre lehessen tenni a gumit.
2013. okt. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
11%

Mint férfi mondom én ezt sose erőltettem a barátnőimre. Persze én értelmes nőkkel jöttem mindig össze akik tisztába voltak a tabletta minden előnyével és hátrányával is.

Amúgy tabletták között is van különbség. Ha egyiktől hízol csak szólni kell a dokinak és ír egy másikat. Ha attól fáj a fejed, kapsz megint egy másikat.

Ha meg mindegyikkel gondod van akkor érdemes lenne magadat kivizsgáltatni.


Aki meg olyanokat hajtogat mint pl a 8-as válaszoló azt nem lehet sajnálni azért, hogy elhagyják a férfiak. Aki mindent támadásnak fog fel azt maximum csak a macskák bírják ki hosszútávon...

2013. okt. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!