Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha beveszem a fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beveszem a fogamzásgátlót és nincs szex akkor mi történik?

Figyelt kérdés
Randim lesz és benne van a pakliban, hogy megtörténik, ezért anyutól vettem el a gyógyszeréből és be akarom venni. De lehet nem lesz semmi. Még szűz vagyok.

2013. okt. 24. 00:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hát teherbe nem esel. :D
2013. okt. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

lesz egy kistesód, mivel anyudnak hiányozni fog az a szem. neked viszont nem hat, mert az a menstruáció alatt kell szedni, és nem is mindegyik hat azonnal.


ha lehet, maradj még szűz, és ne szaporodj nagyon sokáig.

2013. okt. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 tevetke ***** válasza:
100%

-.-

A gyógyszert rendszeresen kell szedni és akkor véd. De így, hogy "Hopp, ma randim lesz! Bekapok egyet." így olyan mintha be se vennéd.

Ha még szűz vagy, akkor talán várni kéne még pár randit. Aztán ha odakerül a sor, letisztázni, hogy hogyan védekeztek (első alkalomra talán a gumi a legjobb a te szempontodból).

2013. okt. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük ott hogy lehetne tőle valami bajod is akár. A fogamzásgátlót orvos írja fel, függ súlytól meg minden egyébtől hogy milyet kell szedned. És ez nem azonnal hat. Én a helyedbe inkább vennék óvszert, mert ha mégis odakerülne a sor jobb ha van nálad. Abból nem kell ügyet csinálni hogy honnan szerezz, bemész a boltba (lehetőleg olyanba ahol nincs sok ember), megveszed és kész. 14 éves kortól már lehet nemi életet élni törvényesen, tehát nem lesz belöle baj. Mintha egy zacskó csipszet vennél:D
2013. okt. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyeseknek tényleg nehezükre esik gondolkozni -.-
2013. okt. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%

az agyhalottja! :D


terhes leszel, mert abból egy hónapig kellene szedni hogy védjen. beteg az lehetsz

2013. okt. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%
Te se szaporodj kérlek..
2013. okt. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már szegényt, nem az ő hibája! Az oktatás a hibás, mert nem tájékoztatják a tiniket a szexről és egyéb fontos mindennapi dolgokról! Reformok kellenének már ebbe a változó világba, hogy valami hasznos dolgot is tanuljon az ember 12 év alatt.
2013. okt. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Dwight Schrute ***** válasza:
94%
remélem kamu a kérdés, mert én továbbra is szeretném azt hinni, hogy ilyen hülye ember nincs
2013. okt. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem értelek titeket...szüleimmel nem tudok beszélni a témáról, de én szeretném, mi mást tehetnék mint itt segítséget kérni. De itt is oltogat mindenki, ahelyett, hogy segítene...
2013. okt. 24. 01:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!