Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha beveszem a fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beveszem a fogamzásgátlót és nincs szex akkor mi történik?

Figyelt kérdés
Randim lesz és benne van a pakliban, hogy megtörténik, ezért anyutól vettem el a gyógyszeréből és be akarom venni. De lehet nem lesz semmi. Még szűz vagyok.

2013. okt. 24. 00:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
a tablettát tedd a helyére és vegyetek gumit
2013. okt. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Dwight Schrute ***** válasza:
100%
Pedig ha elvetted azt a gyógyszert, akkor hidd el nekem, hogy márpedig fogsz erről anyukáddal beszélni :D:D
2013. okt. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
mert ő naponta szedi :D különben nem hat
2013. okt. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 tevetke ***** válasza:
100%
Ez eddig oké, hogy valahonnan tájékozódni akarsz, de amíg beírtad ezt a bugyuta kérdést, már rég rácsekkolhattál volna google keresővel, hogy mi hogyan működik. Vagy csak beírod a gyógyszer nevét, kidobja a tájékoztatót, elolvasod hogyan működik, hogyan hat. Nemhiába vényköteles, nem cukorka, amit csak úgy beszedegethetsz. Gondolom anyukád jó esetben legalább 20 évvel idősebb, nagyon elképzelhető, hogy neked nem is ugyanolyan tablettát javasolna az orvos. Arról meg aztán végképp nem beszélve, hogy miért egyszerűbb anyukádnak magyarázkodni / füllenteni, hogy hová lett az az egy szem gyógyszer. Hidd el, hogy fel fog neki tűnni, hiszen naponta kell szednie!
2013. okt. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Szegény pára...milyen szüleid vannak Neked :(

Amúgy NE vegyél be egy darabot se belőle!...nem Neked lett felírva, hanem anyukádnak, bármi bajod is lehet tőle, akár allergiás bőr kiütés is...aztán a mentős meg találgathatja...meg az orvosok, hogy mi a franc bajod lehet...sőt! van, aki semmilyen hormon tartalmú készítményt nem is szedhet (a fogamzásgátló tablettákban meg bőven van elég hormon) mert valamilyen genetikai betegsége van az illetőnek. Engem is kivizsgáltak (vér és vizeletmintával) nem szedhetem, nem írhatják fel nekem, mert átlagnál 8-szor gyorsabban alvad a vérem.(az meg már más kérdés, hogy a hülye nődokim felelőtlenül felírta nekem, pedig megvizsgált! csak egy fontos dolgot nem nézett meg és majdnem belehaltam -_-) Szóval nem játék vényköteles gyógyszerek "bekapkodása"

A másik meg az, hogy egy darab tabletta is odab*szhat a menstruációs ciklusodnak.

Használj óvszert eleinte, mindig legyen nálad új, nem lejárt, habár attól is lehet bármi bajod, allergiás reakció a latexra, a benne lévő spermicidre, ha az olyan óvszer és stb. Először próbáld ki az óvszert...aztán ha már pár éve éled a nemi életedet utána jöhet más fogamzásgátló módszer szóba, de azt is inkább akkor, ha a partnereid száma 1 személy, akiben megbízol és nem fertőz meg nemi betegségek sorával!

2013. okt. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de egy ilyen kérdés után nem fogjuk megsimizni a kis buksid. ha randizni elég nagynak gondolod magad, akkor a google-höz sem vagy gyerek már. írd be, ahogy feljebb is írták, a gyógyszer nevét, vagy egyszerűen azt, hogy hogyan működik a fogamzásgátló. és ha mengézed, az itteni kérdések nagy százaléka (a lehetek terhesen kívül) arról szól, hogy elfelejtettem bevenni egy szemet, jaj most mi lesz... szóval az az egy szem is igenis nagy dolog, és anyudnak nagyon kelleni fog.
2013. okt. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Hú, ha tőlem elvenne a lányom egy szemet, úgy lekapnám a tíz körméről, mint a huzat. Nem csak azért, mert elvette, hanem mert ilyen butaságot gondol.


Anyukád észre fogja venni, hogy hiányzik, mert ez minden napra szépen be van osztva. Szóval tedd vissza mielőbb.

Egyébként sem célszerű fiatalon szedni. A fogamzásgátló akkor jó, ha már fix partnered és rendszeres szexuális életed van. Addig használjatok gumit.

2013. okt. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Soluna válasza:

Szia! KÉRLEK OLVASD EL NEM "OLTÁS LESZ"!!! Drága Kicsi lányka, fogamzásgátlót nem így szedünk! A fogamzásgátló komoly gyógyszer ami a hormonháztartásodra hat! A menstruációd elején kell elkezdeni szedni, pontosan minden nap szedni, majd 7 napot kihagyni (ekkor vérzel..) majd újra szedni... amíg babát nem akarsz! Egy szemet felesleges bevenni, csak anyukád fog teherbe esni, no meg Te is ha így "védekezel". Mondd meg a srácnak, hogy szűz vagy!!! (Ha elmondod ha nem észre fogja venni) Ha megértő és nem akar gyermeket , akkor fel fog venni egy óvszert ami a legjobb hidd el abban az estben ha kezdő vagy! Amíg nem tartós egy párkapcsolat ne szedj fogamzásgátlót! A gumi óvszer ami csak pár száz ft, mindenhol kapható és megvéd a nemi betegségektől.

Ne akarj összeszedni semmit...Ha most nem tudsz a szüleiddel beszélni, akkor gondolom egy esetleges terhesség esetén sem és egy nemi betegség esetén sem! Tájékozódj a neten, olvass utána, védekezz!! DE ésszel! Egy pénisz sem ér annyit hidd el akármilyen szerelmes is vagy, hogy akaratodon kívül ess teherbe, vagy, hogy összeszedj valamit ami miatt mondjuk pl. majd sohasem lehet kisbabád stb. Remélem segítettem.

2013. okt. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Egyébként hány éves vagy Kedves Kérdező? csak kíváncsiságból kérdezem. :)
2013. okt. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
18, de nem volt semmi...
2013. okt. 25. 09:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!