Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Deciora fogamzásgátlótól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Deciora fogamzásgátlótól barna folyás?

Figyelt kérdés

sziasztok! 3 hete szedem a Deciora nevű fogamzásgátlót. Tisztában vagyok vele, hogy a tabitól lehet barna folyása az embernek, akár 3 hónapon keresztül is, és ha nem múlik el, akkor kell váltani. Viszont mióta elmúlt a menstruációm (lassan két hete), folyamatosan minden nap van barna folyásom, nem nagy mennyiségben, de azért kezd már zavarni. Másokkal is előfordult már, vagy irány a nőgyógyász?


18/L



2013. nov. 1. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez egészségkategóriába való. Kit érdekel itt a barna folyásod?
2013. nov. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A körülményeket is jó lenne tudni. Tehát pl. csak úgy magától van ez? vagy emellett minden nap háromszor szexeltek is? Érted?

Mivel ez egy pirinyó kis vérzés is lehet, ami fiatal lányoknál normális (lehet), ha a méhszájat ingerlik (akár szex során, akár pl. nőgyógyászati vizsgálat során).


Felteszek egy homeopátiás kérdést: Szokott Nálad olyan előfordulni, hogy nagyot nevetsz és bereped a szád széle? (vagy előfordulnak-e máshol berepedezések?)

Mert ez esetben lehet, hogy Nitricum acidum CH9-et kellene szopogatnod, naponta 1-szer 3 globuluszt és akkor a barna folyás is, és a berepedezés is megszűnne.

(A Nit-ac.-ra még az is jellemző, hogyha nagyon fáradt a páciens, akkor (ettől) elkezd félni. Tehát fáradtság esetén félelem lesz rajta úrrá, de ha kialussza magát: elmúlik.)

2013. nov. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az első 3 hónapban ez normális..
2013. nov. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló, azért raktam ide, mert fogamzásgátló tabletta, mellesleg köszönöm a fantasztikus tanácsodat, nagyban hozzátudtál járulni az én, és mások életének jobbá tételéhez. ülj le egyes.

Második válaszoló, neked írok privát levelet!

Harmadik válaszoló, igen, mint leírtam én is tisztában vagyok vele, hogy 3 hónapig szokott barna folyás lenni, de azt senki sem írta, hogy FOLYAMATOSAN.

2013. nov. 1. 12:28
 5/7 anonim ***** válasza:
de, akár folyamatosan is.. még csak 3hete szeded, ember..
2013. nov. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ember, nincsen ráírva a betegtájékoztatóra, hogy folyamatosan is folyhat :)) Úristen miért vagy ilyen lekezelő, biztos te gyártottad a gyógyszert, meg nőgyógyász is vagy :D ember, segíts, ne olts. de ahogy látom segíteni se tudsz, mert a válaszaidat is csak 67%-ra értékelik. vajon miért,ember? szépnapotteagyirokkant!
2013. nov. 2. 09:51
 7/7 anonim válasza:
én is elkezdtem nemrég, nekem is ugyanez volt a tünet míg a 2. levelet el nem kezdtem. azóta semmi bajom nincs :)
2014. febr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!