Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi történne akkor, ha elfelejt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történne akkor, ha elfelejteném bevenni a tabit vagy mondjuk hasmenésem lenne a ciklusom fele után, és a kimaradt tabit nem pótolnám, de a ciklus hátralévő napjain ugyanúgy szeretkeznék a barátommal, mintha mi sem történt volna?

Figyelt kérdés
Nem történet ez meg vele, csak kíváncsi vagyok, hogy mi lenne. Elvileg akkor már nincs peteérés (mondjuk legyen ez a 17. nap, csak hogy konkrátumot mondjak). A kimarad tabi miatt ilyenkor beindulhat a peteérés, amellett, hogy utánra rendesen bevenném? Vagy ez attól is függ, hogy milyen régóta szedem? És az addig beszedett tabletták hatása teljesen elmúlik egy kimaradt nap miatt és az utána lévő tabik már semmit sem érnek?
2008. júl. 8. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Olvasd el a használati útmutatót. Nem biztos, hogy teherbe esnél, de nagyobb lenne az esélye, mint normál esetben.

Semmi esetre se próbáld ki, ha csak nem akarsz egy babát.

De ha elfelejted bevenni a következőt 12 órán belül, akkor másképp is kell védekezni, különben lehet, hogy gáz lesz.

2008. júl. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elolvastam a betegtájékoztatók, meg nem is akarok ilyen helyzetbe kerülni. Csak azt nem értem, hogy ha megakadályozza a peteérést, akkor egy tabi kimaradása miért jár ilyen következménnyel. Mert pl ha hasmenésem lenne, de én úgy gondolom, hogy eltelt annyi idő, hogy a tabi felszívódjon, de mégsem telt el... Kicsit félek az ilyen dolgoktól :-(
2008. júl. 8. 14:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez megzavarná a ciklust, és esetleg lenne egy rendkívüli peteérés. Ne próbáld ki.
2008. júl. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!