Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki találkozott már hasonló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki találkozott már hasonló szituációval?

Figyelt kérdés

Pontosan ma egy hete, hogy hazajöttem a páromtól, az előző hétvégét együtt töltöttük. Elvileg nem volt peteérési időszakom és megszakítással pharmatexet használtunk.

Viszont ma szembe ötlött velem a jelenség: tojásfehér színű krémszerű váladék. Utána olvastam több fórumon is, hogy nem feltétlen a baba előjele, hanem lehet fertőzés, vagy akár menszi előtti váladék is.

Azért kezdek kétségbe esni, mert ilyen jellegű váladékozásom sosem volt még. Fertőzést kizárnám, mert előtte lévő hetekben kaptam antibiotikumos kezelést egy kisebb fertőzés miatt, de az el is múlt, semmi bajom nem volt utána.

A menszesszel sem szoktak különösebb problémáim lenni. Max. pici görcs, vagy hasfájás, de elviselhető...olyasmi, mint amikor bekajálok.

Tudom, hogy nem a legbiztonságosabb módszert választottuk és lehettem volna okosabb is, de most nagyon megijedtem. Viszont orvoshoz sem akarok azonnal, mindennel rohanni.


A pharmatex mennyi idő alatt ürül ki? Lehetséges, hogy ez a "váladék" még a kúp maradéka? (Mondjuk ezt furcsállnám, mert amint azt írtam, már egy hetes az eset.)

Valakinek volt már ilyen, vagy hasonló tapasztalata?


Légyszi kíméljetek a goromba megjegyzésektől, utólag én is okos vagyok.


2013. nov. 4. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
beszéljünk róla?...
2013. nov. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem élvezett beléd és használtátok a pharmatexet, akkor biztosan nem vagy terhes nyugi.

De ez lehet, amúgy a peteérés jelei is.

2013. nov. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kajak azt olvastam Palmatexet... :D Am szerintem nincs mitől tartanod,csak legközelebb azért a hév legyen kisebb,és előbb gondolkozni aztán cselekedni :)
2013. nov. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát remélem, hogy csak annak a jele. Csak azért furcsállom, mert sosem volt ilyen menszesz előtt. Mármint, folyékony és vízszerű, áttetsző szokott lenni, nem pedig ilyen.


Azért parázok, mert egyszer becsúszott és elment a párom. Ezért ijedtem meg, hogy lehetséges?! És hogy ilyen hamar jelentkezne a "tünete"?! ... egy hetes történet.

2013. nov. 4. 13:43
 5/6 anonim válasza:
Szerintem nem kell félned, lehet volt valami az életedben változás, étrend, stressz vagy akármi okozhatta a folyást. El fog múlni, csak ne izgulj azzal csak magadat stresszeled.
2013. nov. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom mitől volt, de megoldódott a probléma. :)

Örülök, hogy nem lett belőle baj. Köszönöm mindenkinek a válaszát! :)

2013. nov. 15. 01:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!