Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg nem vagyok terhes?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem vagyok terhes? Megnyugtatnátok?

Figyelt kérdés
Zürös hónapom volt,pár szem tablettát kihagytam.Igyekeztem pótolni a kimaradt szemeket,de volt amire nem került sor.Majd a levelem közepén meg is jött a megvonásos.Már kétségbe voltam esve nagyon,szerencsétlenül éreztem magam,még tüneteim is voltak.Ma veszem be az első tablettámat a következő levelemből és hálaistennek,megjött!Pedig nagyon úgy nézett már ki hogy nem fog:/ Na,de így rendben vagyok,ugye?

2013. nov. 5. 15:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
De az vagy.
2013. nov. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
megjött. mi a kérdés?-.-.-..-.- (milyen emberek vannak....)
2013. nov. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%
Lehetsz. A tabbletta szépen beállitja a dolgokat... igy lett a tesom is. Anyámnak vele a 4. honapig megjött..
2013. nov. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Miért hagytal ki szemeket?nem is egyet.. és ha már nem veszed be miért nem védekeztek?
2013. nov. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
De lehetsz terhes... vegyél terhességi tesztet. Meg is érdemled ha az leszel.. OLYAN NEHÉZ ELMENNI A BOLTBA ÉS VENNI EGY DARAB ÓVSZERT?
2013. nov. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az a vérzés nem azért jelentkezett ,mert huh megjött,hanem összezavartad a hormonrendszered
2013. nov. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Most erre mit mondjak?Úgysem tudok mindenki kedvére való magyarázatot adni... Amúgy sincs értelme magyarázkodnom,meg lehet látni az értelmes kommenteket,nah meg a sok kötekedést is -.-
2013. nov. 5. 15:20
 8/15 A kérdező kommentje:
Elvileg akkor lehetséges..Érdemes lenne tesztelnem?Vagy csak ha valami változást veszek észre a megvonásoson?
2013. nov. 5. 15:30
 9/15 anonim ***** válasza:
Neharahudj,de itt mindenki értelmes válaszokat adott,te vagy az értetlen hogy azt se tudod terhes vagy e vagy sem. Amugy te tudod ,nézz ha akarsz egy tesztet.
2013. nov. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Talán meg kellene éreznem hogy terhes vagyok?Tudod te mennyi álterhes tünet van?Úgy látom fájna neked,ha így terhes lennék?Neked tutira nem lehet...ne rajtam vezesd le,az emberedet szekáld már érte
2013. nov. 5. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!