Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most volt nem reg az elso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most volt nem reg az elso alkalom. Megujazott es utanna a peniszevel a huvelyemhez ert, ez menstruacio elott 5 nappal volt, mennyi az eselye h terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 10:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Csak hozzád ért? Vagy orgazmusa is volt? Ha volt akkor hova élvezett? Ha beléd, akkor meg van rá az esély, de ha else évezett, vagy nem a hüvelyedben, akkor elég nagy a valószínűsége hogy nem vagy terhes!

Üdv.

2009. nov. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt, nem elvezett el, csak hozzam ert, nem hinnem h terhes maradtam, de nem tudom biztosra h ennyitol lehetseges-e a teherbe eses.
2009. nov. 16. 10:58
 3/13 anonim ***** válasza:
100% :-)
2009. nov. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem lettél terhes.


De legközelebb majd be is akarja tenni, gumi nélkül persze... És akkor már teherbe eshetsz, akkor is, ha nem élvez el, vagy nem beléd élvez el, mert kihúzza időben. Mondhat akármit, a lényeg, hogy az előváladékban lehet annyi spermium, amitől babád lehet. 100 nőből, aki megszakítással (mert ezt így hívják) "védekezik", 35 egy éven belül teherbe esik. Ez óriási szám, összehasonlítva a fogamzásgátló tablettával, ahol ugyanez a szám 0,2%.


Tehát ha majd arra kerül a sor, he engedd, hogy gumi nélkül tegye be neked, akármilyen rövid időre is!

2009. nov. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Abba azert nem lennek biztos h 100%, ha meg belem elvezett volna akkor meg hinnek is neki, de az h 100% azert egy kicsit durva
2009. nov. 16. 11:05
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem fogom hagyni h gumi nelkul belem hatoljon. mert tudom h megvan ra az eselye h terhes maradjak, csak meg ezzel nem voltam tisztaba h igy terhes maradhatok-e.
2009. nov. 16. 11:07
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha a péniszéhez ért, rákerült az örömkönnye, előváladéka, ki minek hívja. Ez a folyadék is tartalmaz ondót. Ha utána ujjazott meg, az olyan, mintha meg.ugott volna és igen, lehetsz terhes így.
2009. nov. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utanna nem ujazott meg hanem ovszerrel csinaltuk
2009. nov. 16. 11:18
 9/13 A kérdező kommentje:
Es meg ugy is van ra esely ha menstruacio elott 5nappal volt?mert ugy halottam h a menszesz elott kevesebb ra az esely arra h valaki teherbe essen.
2009. nov. 16. 11:27
 10/13 anonim ***** válasza:
Kevesebb, de nem 0%. Csak akkor nem eshetsz teherbe, ha rajtad marad a bugyi.
2009. nov. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!