Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most komolyan, ugye ilyenkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan, ugye ilyenkor elhanyagolható a kockázat?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek,az első 2szemet nem tudtam bevenni.Ennél fogva megszakításosan csináljuk levél végéig.Végülis így kiküszöbölhető a kockázat,nem?Elvileg a tabletta hatása csak csökken,a megszakítás kockázatát pedig így elhanyagolhatjuk?

2013. nov. 9. 15:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ha egy százalék az esély, de Te pont beletartozol az egy százalékban, akkor most elhanyagolható vagy nem ?
2013. nov. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát ha az elhanyagolható felé billen,én biztosan szerencsés vagyok..Nem dicsekszem vele,de kb 2-3x előfordul már hogy a bűvös első hétből maradt ki tabi,volt hogy nem is pótoltam,bajom pedig még nem lett belőle(8éve szedek tablettát).Erre alapozva nem kötelező óvszer szerintem..
2013. nov. 9. 15:10
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen védekezés nem kötelező, egyéni problémád lesz, ha véletlenül becsúszik a baba, aztán majd hőbörögsz, hogy "de hát megszakítással védekeztünk...". Ne szedjél tablettát, ha nem tudod rendszeresen és normálisan szedni, vagy ha ennyire béna vagy, akkor olyankor alkalmazzatok kiegészítő védekezést. Ha nem így tesztek, akkor meg ne írj ki kérdést ezzel kapcsolatban, úgy sem tudunk addig meggyőzni erről, amíg véletlenül baj nem lesz.
2013. nov. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
1 vagyok- Persze lehet h mindenféle védekezés nélkül nem jön össze a baba, mi is kb fél évet "dolgoztunk" rajta, de mi szerettünk volna. Van akinek az első éjszaka összejön van akinek egy év után se. erre nincsenek szabályok.
2013. nov. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
:D esküszöm itt a kommentelők szabályosan élvezik,ha kérdés kerül kiírásra.Beleolvastam az oldalon lévő többi kérdésbe,és kivétel nélkül gúnyolódnak,nagyzolnak,okoskodnak,sértegetnek. :D ..lehet nem ide kellett volna feltennem a kérdésem o.o Kedves Minden kommentelő!,én most épp nem tervezek gyermeket,nade nem rettegek ...:P Nem tettem fel egy annyira hülye kérdés hogy olyan célzattal lehessen csak válaszolni,mintha hülye lennék...
2013. nov. 9. 15:25
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
de, pontossan olyan hülye kérédst tettél fel mint az itt kérdezők nagy része.
2013. nov. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jah,értem... :D pff..
2013. nov. 9. 16:05
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező kommentje:

"Nem dicsekszem vele,de kb 2-3x előfordul már hogy a bűvös első hétből maradt ki tabi,volt hogy nem is pótoltam,bajom pedig még nem lett belőle(8éve szedek tablettát).Erre alapozva nem kötelező óvszer szerintem.."



Ezért nem bízom ezt soha a nőre :D vagy ostoba és nem szedi rendesen vagy gyereket akar..

2013. nov. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
:D Utolsó,ez mindent vitt! XD ment a pipa :)
2013. nov. 9. 20:15
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
De nagyon hülye, téged oltott le.. Ekkora gyökeret:DDDD
2013. nov. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!