Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Spirál vs hüvelygyűrű. Melyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spirál vs hüvelygyűrű. Melyik a jobb? Melyik milyen? Pro, contra.

Figyelt kérdés

2013. okt. 24. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Spirál leginkább azoknak való, akik már szültek (de nem feltétele), akár 5 évig is fent lehet, nem kell vele foglalkozni, nem hormonális.


A hüvelygyűrű macerásabb, figyelni kell rá, hormon, szex közben is ott van, stb...

2013. okt. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy hónapja van spirál feltéve. Remekül működik, zuhanyzáskor tudom ellenőrizni, hogy megvan-e. Egyébként egyáltalán nem érezni, párom szerint minden olyan mint volt előtte. Még van egy kis pecsételő vérzés, de mielőtt egymáshoz nyúlunk, úgyis lezuhanyzunk előtte, így még szex közben az sem zavar. Én nem bántam meg. Egyébként spirálból a hormonos a jo! Plusz megjegyzem, hogy még én sem szültem.
2013. okt. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, kinek.

Fiataloknak gyűrű, anyáknak spirál.

2013. okt. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kettes!


A spirál feltevése után voltak olyan tüneteid hogy kicsit feszített a méhedben, enyhe hasszurka, mintha kő lenne a hasadban, hátfájás? Mert nekem egy hete van fent nincs pecsetelesem csak az első két napban volt amugy a ciklus 5. napján tették fel viszont a fent leirtak megvannak.

2013. okt. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és Mirenám van. 4-es vagyok.
2013. okt. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én gyűrűt használok, most vettem ki a másodikat. Súlyváltozás egyáltalán nem volt, libidócsökkenést viszont tapasztaltam, de inkább kezdeményezni nem akartam, ha párom akarta csinálni és egyértelműen a tudtomra adta nem kellett győzködni általában :D . Egyébként könnyű felhelyezni, én egyáltalán nem érzem, szex közben pedig egyáltalán nem zavarja barátomat, azt mondta picit még jó is neki.
2013. okt. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok. Első nap picit éreztem, de nem nevezném fájdalomnak. Egy hétig volt pecsételő vérzés, de tényleg minimális. Most meg már tényleg semmi tünet. Hátfájáson egyáltalán nem volt. Szex is megy minden este, ilyen téren sincs változás.
2013. okt. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!