Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet így terhes a bnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így terhes a bnőm?

Figyelt kérdés
fél éve mondta a nőgyógyász bnőmnek hogy nem lehet gyereke minimum 3 évig mert valami baja van. ezt nem tudom pontosan hogy mi de azt igen hogy a bajára kapott dainille fogamzásgátlót. már lassan egy éve szedi. tegnap voltunk együtt és elmentem benne... tudom és mondta is, hogy nem lehet terhes de én azért nem vagyok nyugodt. mennyi lehet az esély így a terhességre? esetleg 72 órás tabletta jöhetne még szóba. szükség lenne rá? értelmes válaszokat ha kérhetem :)

2013. nov. 10. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:

fogamzásgátló mellett biztos nem lesz terhes,ha rendesen szedi,ne aggódj!


atyaég...fogamzásgátló mellé már nehogy beszedesd vele az eseményutánit!

2013. nov. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha éve szedi nem lesz terhes. nem kell a véglet tabi. de érdemes lenne másik nő dokit keresnie, mert ők sem istenek, hogy mindent tudjanak. magán dokit javaslok. mert az elég nagy baj, ha az a probléma kihat a fogamzó képességére.
2013. nov. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátlód szed, te pedig a terhesség miatt aggódsz?

Akkor még éretlenek vagytok a szexhez.

2013. nov. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a válaszokat. akkor felejtős az eseményutáni :)
2013. nov. 10. 16:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Az olyannyira felejtős, hogy fogamzásgátló mellé TILOS bevenni.

De miért is jutott eszetekbe? Hibázott a szedéssel? Kihagyta, kihányta, kifosta, antibiotikumot szedett mellé? Ezekben az esetekben csökken a védelem.

2013. nov. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
azt mondta egy éve lassan rendszeresen szedi. tudtommal nem volt gond a szedéssel
2013. nov. 11. 14:17
 7/8 A kérdező kommentje:
most ott tartunk hogy tegnap nem vette be a gyógyszert mert sinecodot vett be helyette vagy nem is tudom... és így ma megjött neki?! most ez jó hogy megjött neki a kelleténél előbb? nem tudom mire gondoljak
2013. nov. 11. 21:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem jó. Nincs olyan, hogy "ma kihagyom, mert úgy van kedvem". A vacak köptető mellett is bevehette volna.

Vajon miért így cselekedett?


Látod, látod... mégse szedi rendesen!


A nagy kérdés, hogy a levél hanyadik tablettájánál jár.


Ha az első hét tabletta egyikén, akkor terhes lehet a tegnapi aktusból.


Ha a második héten, akkor nincs baj a tegnapiból, de ezután már nem ajánlott a szex kiegészítő védekezés nélkül, mivel a vérzés a védelem lecsökkenésére utal.


Ha a harmadik héten járt (14-21. tabletta), akkor arra kell ügyelnie, hogy 7 napnál a kihagyást is beleszámolva ne tartson nagyobb szünetet, különben nem véd a szünetben és a következő levél első hetén sem.


A helyedben, mindig gumit húznék, nem hagynám rá, mivel láthatóan fingja nincs, hogy hogy kell szedni.


Olyan pedig nincs, hogy "valakinek nem lehet gyereke és erre fogamzásgátlót írnak".

A Dienille antiandrogén bogyó. Azoknak a nőknek írják fel, akikben a női helyett a férfi nemi hormon teng túl. Pattanásosak, szőrösödnek, esetleg cisztáik vannak. Lehet gyerekük, max. nehezebben.

2013. nov. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!