Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Elmentem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Elmentem orvoshoz de. Kérlek nyugtassatok meg?

Figyelt kérdés
évek óta szedtem a trinordiolt de leállt a gyártása így tri regolt kezdtem szedni de attól nagyon erős fejfájásom volt így abbahagytam. ez októberbe volt és ebben a hónapban nem jött meg már 2 hete késik.persze azóta védekeztünk a barátommal. elmentem dokihoz de nagyon öreg és idióta az orvosom. megvizsgált és amikor a hasamat nyomkodta azt mondta hogy lehetséges hogy itt egy "emberke" van. nagyon megijedtem,de voltam már ennél az orvosnál és akkor is nagyon megijesztett azzal hogy hátrahajló méhem van és sokkal nehezebben fogok majd teherbe esni később kiderült ez nem is így van szóval nem tudom hogy most mi van. terhességre utaló jelek nincsenek pont ellenkezőleg folyamatosan fogyok. abszolut nem vagyok kivános se. csak nem jött meg és ő erre alapozott csak...elküldött uh ra de majd csak 3 nap mulva.....addig frászt kapok hogy most igen vagy nem ??nagyon megvagyok ijedve .ilyenkor a teszt az már biztosat mutat?? kérlek valaki nyugtasson meg nagyon félek nem akarok abortuszt
2009. nov. 17. 18:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az első ki már szült. nemértem mit kel ezen annyira parázni. Nem bűn gyereket szülni.
2009. nov. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
házasságban élsz?- mert ha nem akkor nem most kéne gondolkozni és ha úgy alakul a dolog nem kéne egy életet megfosztani. - hisz az a kis élet ami lehet h benned van nem kérte h legyen. De ha már így alakult a dolog sűrgősen menj el egy rendes dokihoz és vizsgáltasd meg magad!------ ha bármi kiderül ill. hogy terhes vagy-e vagy nem lécci írd meg!
2009. nov. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
18:43 de bunkó paraszt vagy. Nem kérte hogy baszogasd. Mondta hogy védekeztek meg minden. Mért jó neked leszólni az embereket. Menj inkáb és ásd el magad. Szemétláda.
2009. nov. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
nem kioktatást kértem egyébként 19 éves vagyok,tanulok és nem olyan helyzetben vagyok hogy egy gyereket feltudjak normálisan nevelni. később szeretnék gyereket mert mindent megszeretnék neki adni amire később remélem lehetőségem lesz. én csak azt kértem hogy esetleg aki ilyen helyzetbe volt/van irjon.
2009. nov. 17. 18:46
 5/22 anonim ***** válasza:

csinálj teszt-et!

az a biztos attól hogy nincs tüneted lehetsz terhes.

2009. nov. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
A doki csinálhatott volna egy hüvelyit azonnal,de ha még 3 napot várnod kell,akkor reggeli vizeletből csinálj egy tesztet.Ám szerintem ha védekeztetek,akkor nem lehetsz terhes.De,ha mégis,akkor te nem leszel az első,akinek meg kell hoznia egy kemény döntést.Szorítok.
2009. nov. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
sztem ebből senki se tudja megállapítani hogy terhes vagy e vagy sem vegyél egy tesztet és váltsál orvost ha ez hülye...sok sikert remélem nincs baba
2009. nov. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

jaja TESZT! ha késik a mensi akkor ha terhes vagy már ki is mutatja. amugy é se értem ha védekeztetek mit fosol

nekem a nyáron volt amugy egy abortuszom sajna, azóta minden ciklusom utolsó 5napját végigf*som mert beképzelem hogy biztos azé görcsöl a hasam mert megint terhes vagyok holott gyógyszert szedek minden napp percre pontosan... szal nem kívánom hogy ebbe a szituba kerülj.. (amugy mielőtt valaki engem is elkezdene osztani: VÉDEKEZTÜNK pharmatex kuppal, belém ment a pasim --hát nem kellett volna mer az a hülye kúp nem védte ki) szóval az első hozzászóló szerintem is gyök:D na egy kalappal neked meg!!pusza

2009. nov. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem értem az egyik hozzá szólót. Igen nyílván nem a baba jelentkezik, hogy meg akar születni. De a férfi és a nő felelőssége hogy el tudnak-e tartani egy gyereket, van hol lakniuk? ugyanis egy gyerek ha rosszkor jön és az ember megtartja akkor derékba törhet egy életet. Inkább akkor abortusz, bármennyire is szörnyű a dolog. De felelősnek lenni valaki másért az már komoly dolog.
2009. nov. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

(20.02 vok)


Egyébként szurkolok érted, de szerintem csak a gyógyszerváltásnak köszönheted ezt a felfordulást.

2009. nov. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!