Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 7 napi tabletta mentes nap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosalie23 kérdése:

7 napi tabletta mentes nap (4. nap ma) nem jött meg, pedig minfig időbe bevettem a tablettát. Okozhat-e terhességen kívül más vérzés kimaradást? 20. napon éltem csak nemi életet

Figyelt kérdés
2013. nov. 14. 20:30
 1/5 A kérdező kommentje:

*mindig

Egy hónapja szedem

2013. nov. 14. 20:31
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen vérzéskimaradást?


Ha jól hámozom ki a mondanivalódból, még CSAK a 4. napon jársz a 7 napos szünetből, vagy nem?

A 7 nap VALAMELYIKÉN kell megjönnie. Az se baj, ha az utolsón.

2013. nov. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen így értem ohh ez jó hír;) csak a betegtàjékoztató szerint 2-3. nap kéne:/
2013. nov. 15. 01:59
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazad lett:) 5. nap megjött , csak az zavart meg, hogy azt elvileg 2. 3. nap kellett volna, a "beteg tàjékoztató" szerint de akkor mivel első hónap, gondolom ez nem baj:)
2013. nov. 15. 11:39
 5/5 A kérdező kommentje:
*-azt
2013. nov. 15. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!