Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez hasmenésnek számított? Nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hasmenésnek számított? Nem vettem be póttablettát. Gyengült a tabletta hatása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ebben a hónapban kezdtem el szedni a fogamzásgátlót, Symiciát szedek. A 2. hét van jelenleg. Negyed 5-kor vettem be a tablettát, és úgy este 10-kor volt nagyon kevés, de folyós székletem. Egyszeri alkalommal. A betegtájékoztató azt írja, hogy 3-4 óra a felszívódási idő, de azért megkérdezem, hogy ebben bízhatok-e, mert elég kritikus vagyok. A betegtájékoztató azt is írja, hogy csak súlyos hasmenés esetén kell egy újabb tablettát bevenni, és ez az eset nem tudom, hogy súlyosnak mondható-e. Használjunk gumit a barátommal a levél végéig? Az orvos azt mondta, hogy 2 hétig ajánlja a tabletta mellé, azután, hogy elkezdtem szedni, és úgy voltam vele, hogy akkor most már csináljuk gumi nélkül, de elbizonytalanodtam.


2013. nov. 17. 09:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a helyetekben a biztonság kedvéért még 2-3 napig biztosan nem csinálnám óvszer nélkül, azt már kibírjátok :)
2013. nov. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!