Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora az esély a terhességre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esély a terhességre?

Figyelt kérdés

lefeküdtünk a barátnőmmel, és miután elmentem benne maradt a gumi, nem teljesen csak a vége, de a gátján végig folyt és talán 1 picike is bement. utána rögtön kiöblítette, de nem tudom. szerintetek mennyire sanszos, h teherbe esik?

épp menzesz előtt van pár nappal 1-2 nappal.


2011. okt. 18. 16:30
 1/5 Timi: ) ***** válasza:
Esély az van rá.mindenképp kb. 2 hét múlva ha nem jön meg a havija vegyetek egy tesztet és aztán a többit meglátjátok hogyan tovább.Véleményem szerint nem lesz semmi,de a bnőd ne idegeskedjen,mert akkor a havija is késni fog.Legjobbakat.
2011. okt. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha szabályos a ciklusa, akkor nagyon nagyon kevés az esély a terhességre.
2011. okt. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
(Választ lásd a fenti kettőnél. Csak annyi, hogy a kiöblítés a közhiedelemmel ellentétben nem annyira jó ötlet, mert a zuhany spec magasabbra tudja nyomni az anyagot...)
2011. okt. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tudom h nem épp ideális mego. ezért nem is egyenesen felfele csinált, ha nem hanyatt feküdt és mintha a hasáról folyna úgy öblítette le
2011. okt. 19. 17:43
 5/5 anonim válasza:

mivel 1-2 nap múlva jön meg neki ezért nem.


mivel ovuláció utána 1 max 2 nappal termékenyíthető meg a petesejt.

2012. aug. 29. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!