Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehet a gond? Már lassan 2...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond? Már lassan 2 éve fogamzásgátlót szedek, de most van egy olyan problémám, hogy már lassan 2 hete nem jött meg.2-3 hét alatt hirtelen híztam, hasam fel van puffadva, a gyomromnál keményedve!

Figyelt kérdés
de szerintetek lehet terhes???
2011. márc. 13. 15:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

sztem csinálj egy tesztet

akármi az eredmény utánna menj orvoshoz

2011. márc. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

jövőhéten feltétlen elmegyek, csak aggódom, mert mindig időben megjött!

ja de idegeskedtem is mielőtt megjött volna, attól is késhet igaz, bár azóta rendbe jöttek a dolgok, de még mindig semmi :S

2011. márc. 13. 15:09
 3/17 anonim ***** válasza:
Ne legyél répa. a gyerek 3 hónap alatt nő bele a méhedbe. A barátnőmnek már volt, hogy egy egész hónap is kimaradt, talán ha kort írtál volna, akkor ezt nagyobb biztossággal mondanám. Ez többször is előfordult, és egyetemisták vagyunk. Jah, ne stresszeljen, az okozza általában.
2011. márc. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

"Ne legyél répa. a gyerek 3 hónap alatt nő bele a méhedbe."

Mi az, hogy három hónap alatt nő bele a méhébe? Mert előtte szerinted hol van?

2011. márc. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

a stressztől valóban késhet,akkor ha nem vagy terhes,kapni fogsz egy vérzésmeghozó injekciót vagy tablettát,amitől nagyon lehet görcsölni :S

megkérdezhetem milyen gyógyszert szedsz? Amúgy nem voltál mostanába beteg? Hányás hasmenés esetleg. Akkor van olyan h nem biztos h hat a tabletta ha beveszed de utánna hánysz vagy hasmenésed van

2011. márc. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
te 18:20-as, hallottál már arról, hogy egy gyerek nő a méhedben, mert lehet, hogy rád férne egy kis oktatás? Keress rá a neten, szerintem itt is megtalálod. Ennyi idő kell egy gyereknek, amíg eléri azt a méretet, hogy szorítani tudja a méhfalat.
2011. márc. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Lindynette 20-at szedek!

Nem azt mondtam, hogy valamit érzek, csak keményebb, fel vagyok puffadva!

Nem voltam beteg...

2011. márc. 13. 20:18
 8/17 anonim ***** válasza:

Te észlény te...

Tudsz ragozni? Azt írtad, a gyerek belenő a méhedBE. Mégis honnan nő bele?

Elhiheted, jobban képben vagyok, mint te. De értelmetlenséget írsz, aztán csodálkozol, ha vki beleköt.

2011. márc. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátló mellett vérzésre csak a 7 napos szünetben számíthatsz,ha az alatt a 7 nap alatt nem jön meg,akkor nem is fog,mivel a 8.napon újra kezded a szedést.Ha a következő 7 napos szünetben sem jön meg a vérzésed,akkor mindenképp fordulj orvoshoz.A terhességen kívül az elmaradt vérzésnek az is lehet az oka,hogy nem vastagodott meg annyira a méhnyálkahártya,hogy le tudjon válni.Ez fogamzásgátló mellett előfordulhat.

Úgyhogy most ne is várj vérzést,majd a következő gyógyszermentes napokon.

A puffadásnak is sok oka lehet!

2011. márc. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A gyógyszert nem kezdtem el szedni, pont ezért, hogy ne gátolja vissza, hogy megjöjjön... de sajnos semmi...
2011. márc. 14. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!