Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tudnátok nekem momdani olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok nekem momdani olyan fogamzásgátló hüvelykúpokat amik jók, hogyan kell használni? Mennyire véd? Személyes tapasztalatokat is írhattok

Figyelt kérdés

2013. nov. 20. 07:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Pharmatex. Aktus előtt pl előjátéknál felhelyezed és ennyi. Én nagyon szeretem nem szedhetek és nem is akarok hormonosat 7 éve ezt használom nyílván állandó tiszta partnerrel, merthogy a fertőzések ellen nem véd!

Szappanos hüvelyöblítést nem szabad végezni elötte utána.


Több termékféle is van Pharmatexből sokan ellene vannak én csak a saját részemet tudom mondani. Nekünk bevált, csak okosan kell használni. A a kúpot azoknak ajánlom, akinek szárazabb vagy nehezebb nedvesedni. Sikosítot nem használtam még vele szval arról nem tudok nyilatkozni, de íg jo kényelmes. A kapszula nem volt jó az nagyon szárított

2023. jún. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!