Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Sürgős! Minden nap este 7kor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sürgős! Minden nap este 7kor veszem be a tabit. Tegnap elfelejtettem, és ma a párom belém élvezett. Most vettem be a következőt, de az elmaradt tabival mi legyen? Terhes maradhatok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 18:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
mégis mit mond aaaa.... BETEGTÁJÉKOZTATÓ???????
2009. nov. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszi ez nem segitett...nem vagyok már benne a 12orában és egyszerre sem lehet bevenni a 2 tabit...valami ujat? és hasznosat?
2009. nov. 20. 18:11
 3/16 anonim ***** válasza:
41%
mikor szexre kerül a sor, nem jut eszedbe hogy "hu b*meg nem vettem be tegnap"
2009. nov. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem jutott eszembe..valaki ir már valami hasznosat is???
2009. nov. 20. 18:25
 5/16 anonim válasza:

Ne izgulj! Amúgy nagyon sokféle tabletta létezik! Pótolni nem lehet, folytasd! Csak esemény utánit ne vegyél be!

Egy orvostanhallgató (tehát nem orvos)! Telefonon beszélj a nőgyógyászoddal, vagy egy tapasztaltabb nővel! Most!

2009. nov. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
yasmin-t szedek es ugytudom 12oran belul potolni lehet,csakhogy az mar lejart es mar a kovetkezot is bevettem 1 oraja.
2009. nov. 20. 18:56
 7/16 anonim válasza:
Mivel lejárt a 12 óra, így már nem pótolhatod. Ez biztos! Továbbra is csak azt tudom mondani, hogy folytasd, és konzultálj megbízható forrással! Nekem erről számtalan ismeretem van, de nem vagyok gyakorló, rutinos orvos! Nagyon kicsi az esélye annak, hogy teherbe estél!A következő ciklusig a biztonság kedvéért használjatok óvszert!
2009. nov. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát volt egyszer egy olyan kérdés, hogy ki esett teherbe egy szem tabletta kihagyásától. Azt hiszem, 20 körüli "igen" válasz volt. Hívd fel az orvosod, kérdezd meg, mit csinálj, de szerintem sokat nem tehetsz. A peteérés egy szem tabletta kihagyásánál is elkezdődhet, a spermiumok pedig még életképesek benned. Nem nagyon tudsz mit csinálni, minthogy imádkozol, hogy ne ess teherbe. 2 hét múlva csinálj tesztet és egy hétig alkalmazzatok kiegészítő védekezést . Persze mellette szedd a tablettát rendesen. A megmaradt szem meg maradjon meg, azt már kihagytad, nincs mit tenni.
2009. nov. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Andrewka ***** válasza:
41%

Olvasd el a betegtájékoztatót, vagy menj el a nőgyógyászodhoz. Gondolom jársz hozzá kontrollra ha gyógyszert szedsz.


Azt meg már nem minősítem h tömöd magadba a gyógyszert de halvány fogalmad sincs róla hogy smint megy az egész.


22/f

2009. nov. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy k**** draga a sima kontroll is szoval nem vagyok millomos hogy jarjak meg oda is....es igenis van fogalmam h mit szedek es hogyan mukodik!hirtelen eszembejutott akkor es nem tudtam jol cselekszem-e igy inkabb megkerdeztem de nem azert h blamaljanak
2009. nov. 24. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!